Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2hete gyógykapartak illetve...

2hete gyógykapartak illetve méhpolipot távolitottak el, most voltam uh-n és látják a polipot hogy lehetséges ez? Volt már igy valakinek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 16:51
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szia! Nekem holnap reggel lesz hasonló akcióm:) Na, ha az enyémek sem tűnnek el... Mi lett azóta veled? Hogy zajlott a kaparás? félek tőle nagyon:(((
2013. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia! Már biztos tul vagy rajta! HA mégse ne félj ! Velem hát nem tudom még mindig ott van valami ha tünetem lesz vagy fél év mulva is ott lesz megint megmütenek lehet rosszul irom hiszteroszkoppal! MAjd irj hogy mi van veled tul vagy e rajta?
2013. okt. 1. 08:31
 3/16 anonim válasza:
Szia! Igen, túléltem:) Altatás után szorított a mellkasom, hazafele hányingerem volt (na jó, kelkáposztafőzelékből ettem be a kórházban, azt adtak ebédre:). Egyébként ennyi. Ma még pihenek itthon, a derekam húz , de csak néha. 3 hét múlva lesz uh-m, kíváncsi leszek. Én babát szerenék, vagyis mi:).Neked miért csinálták a kaparást? A poliptól milyen tüneteid vannak? Nekem semmi nem volt.
2013. okt. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
NEkem folyamatos menstuácios fájdalmam volt "van" 2x menstruáltam egy hónapban 2éve volt már igy miután megszültem a fiamat de ilyen sok időbe telt mig kiderült! MAjd hogy mi lesz még nem tudom! Örülök hogy tul vagy rajta remélem a baba is összejön hamarosan! :) Majd irj mi volt a kontrolon!
2013. okt. 1. 18:34
 5/16 anonim válasza:
Szia ! Voltam kontrollon, uh nem volt, mert mensim előtt voltam, a szövettan kimutatta, hogy kijöttek a polipok, 2 nagy, többi kisebb. Aztán most mensim van, eddig tűrhető, 1. nap után, remélem, nem durvul be:) nOV. 7ÉN LESZ HSG-M, na most attól paráááázooook
2013. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szia! Az a lényeg hogy sikerült a mütét és a kontrollon sem volt gond! :) Gondolj arra hogy a babádért csinálod ezt légy erős!!!! :) Szoritok neked! MAjd ird meg megint mi volt! Amugy magán dokid van?
2013. okt. 24. 20:54
 7/16 anonim válasza:
Hello! Igen, magándokihoz járok. Köszi a bíztatást, remélem, nem lesz annyira gáz a vizsgálat. Eredménye is lesz, remélem, hamarosan. 15hónapja nem jön a baba, 34 évesek vagyunk a férjemmel. Dehát ez van, elkeseredni nem szabad, tudom:))
2013. okt. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szia! Mi volt 7.én a HSG van eredmény? NEm szabad elkeseredni nekem vetélés után 3évig nem jött a baba de aztán megérkezett :D és én a vetélésnél csak 23 voltam
2013. nov. 15. 13:08
 9/16 anonim válasza:
Szia:) Köszi a biztatást. A HSG elmaradt, már a 16. napon voltam, azon már nem csinálta meg a doki. Majd ebben a ciklusban, most 20án kell megjönnie. UHm volt, rendben van minden a nyálkahártyával. Reménykedem... Már nem félek annyira a hsgtől.:)))
2013. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Örülök hogy rendben volt az uh majd alakulnak a dolgok még hsg tulesel aztán lehet megnyugodni hiszen csak akkor jön a baba ha testileki egyensuly van és nem szabad rágörcsölni! Én 2év után annyira ráparáztam minden hónapban terhestesztet vettem hogy majd hátha kicsit késett már azt gondoltam terhes vagyok! Majd nem tudom megfogalmazni "nem érdekelt" már az egész nem görcsöltem rá eszembe sem volt és hopp már jött is(bár a doki is segitett)! :D NEm is tudom mit kell kivánni sok sikert minnél hamarabbi terhességet kivánok neked! :)
2013. nov. 15. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!