Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » (16/l) 2 éve jött meg a...

(16/l) 2 éve jött meg a mensim elsőnek, aztán mindig 4,5 sőt volt, hogy 6 hónapot is késett. Mitől? Ugye semmi komoly? Lehet, hogy fertőzéstől?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok,de fertőzésre gyanakszom.

Nem értem,hogy mivel még nem voltam fiúval kapcsolatban ez,hogy alakulhatott ki esetleg lehet,hogy ezért nem állt még be a mensim?



2013. aug. 29. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 13 évesen jött meg. 17 éves koromig rendszertelen volt. 1x voltam vele dokinál, azt mondta "majd beáll". Hát nem állt. Sajnos azóta már túl vagyok egy sürgős petefészek-műtéten. :( Nem akarlak megijeszteni, ez a rendszertelenség bármitől lehet, de nekem soha nem volt olyan hogy akár fél évre kimaradt volna.. Keress fel egy orvost, nincs mit vesztened vele. Mivel még szűz vagy nem fog megvizsgálni ott, vagy csak max. megnézi h minden ok-e. Én is szűzen voltam dokinál, nem csinált semmi olyat, nincs mitől félned. De tényleg menj el, mert rosszabb is lehet, mint pl. nekem, hogy most itt vagyok 18 évesen és már csak 1 petefészkem van... :( Mielőbbi gyógyulást, nem lesz semmi baj.

2013. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás ha orvoshoz mész.
2013. aug. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És,ha fertőzésem van (?) :O

Condylomára gyanakszom... a neten utánna olvastam elég rendesen és a tünetek egyeznek.


Lehet,hogy ezért nem állt még be?

Illetve,ha tényleg ilyen fertőzésem van,hogy alakulhatott ki.Ugyanis mint ahogy említettem szűz vagyok.


Orvoshoz mindenképpen el fogok menni.

2013. aug. 30. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress egy női dokit elsőre, kevésbé ciki a meztelenkedés elötte.
2013. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!