Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez minek a jele? Másfél...

Ez minek a jele? Másfél hónapja kb, hetente vagy másfél hetente megjön, közte vagy 1-4 nap szünet van, vérzés és folyás mentesen, ha épp nincs vérzés akkor barnás folyás van, ami nem volt idáig sose.

Figyelt kérdés

Dokinál még nem voltam, pedig a héten is el akartam menni kérni akartam időpontot, de megjött megint a vérzésem. És előzőleg is így jártam h akkor kértem és mikor ott volt a nap hogy megyek, megjött. Csináltatnom kellene rákszűrést is, de ahhoz ugye az lenne jó ha nem véreznék.


Másik dolog ami zavar hogy egész héten fel voltam, vagyok fújódva, nem eszek, alig eszek puffasztó kajákat. Nem vagyok elhízva, a hasamon kicsi fölösleg van. Úgy nézek ki mintha terhes lennék. Hetente 2x edzek.


2013. aug. 29. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokmindennek lehet a tünete, ezt doki tudná megmondani.

Az, hogy ilyen össze-vissza, ráadásul elég sűrűn jön meg, szerintem elég nyomós ok arra, hogy vérzéssel is felkeresd az orvost.

Ráadásul ha túl sokáig vérzel, vérszegénység is felléphet.

Szóval inkább menj el orvoshoz így is, mielőtt még nagyon nem viccesre fordul a helyzet.

2013. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

elmentem, nem talált semmit, rendben találta a méhemet és a petefészkeimet. Viszont írt fel norcolut tablettát amit 2 hétig kell szednem és ahogy elmúlik a vérzésem el kell mennem rákszűrésre. ha beszedtem ezt, akkor utána lesz egy ahogy mondta egy jó erős vérzésem és az ha elmúlik onnan ha megint újra kezdődnek a panaszaim akkor menjek el újra.


A felfújódásra pedig belgyógyászatot ajánlott ahova a napokba el is megyek.

2013. szept. 4. 00:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. márc. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Közben megszűnt a panasz?
2015. márc. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!