Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont levettem és normális...

Tampont levettem és normális ha úgy érzem mintha még mindig ott lenne?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és most próbálkoztam vele először és rengetegszer próbálkoztam mert nem nagyon ment aztán úgy döntöttem hogy marad a kudarc de még most is úgy érzem mint ha méh mindig ott lenne ez normális ?

2013. aug. 31. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésem. "Rengetegszer próbálkoztam mert nem nagyon ment aztán úgy döntöttem marad a kudarc".

Akkor most azvan hogy feltetted, de attól még véreztél és kellett volna betét is? Vagy az van hogy nem ment be.

Mert ha feltetted, de nem fogta fel a vért, viszont szemlátomásra egybe kitudtad húzni a tampont akkor nem hiszem hogy bent maradt :) Maximum a furcsa érzés miatt érzed úgy meg még beis beszéled :)

2013. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi kérdésed*
2013. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát betét az maradt az a kudarc hogy nem tudtam feltenni normálisan és aztá nem próbálkoztam többet
2013. aug. 31. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit kidörzsölhetett,azért lehet ez az érzés.Levetted a teljes fólia borítását?Mert a kezdők hajlamosak rajta hagyni a csomagolás egy részét.Gyakoroljál saját,sikosítóval bekent újjal,próbáld úgy megtapasztalni a helyes irányt.
2013. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!