Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » érgyulladás (vasculitis)?...

érgyulladás (vasculitis)? Van-e valakinek ilyen gondja?

Figyelt kérdés
Nem vagyok biztos benne hogy ez lenne-e nekem. Egyelore 2-3-szor tortent meg hogy a mutatoujjam hajlataban (az ujjperecnel) hirtelen szuro fajdalmat ereztem, megduzzadt, mintha maga az er megszakadt volna, elpirult-lilult es enyhe fajdalmat ereztem, nehezen hajlitom, megduzzad. Ugy egy nap alatt elmulik nagyjabol, utoljara tegnap jott ez elo es ma mar szemmel nem lathato, de erzekeny az ujjbegyem. Meg vagy 2-szer eszleltem hasonlot, de eddig nem nyilvanitottam figyelmet. Amugy nem ugyanannal az ujjamnal.Valaki tapasztalt hasonlot?? S ha igen, van-e valami alternativ gyogyitasi modszer erre?? Valami gyogynoveny ami a verereknek jot tehet?? Fura mert soha nem volt gondom se viszerekkel, se labdagadassal. Vernyomasom kicsi. Mi a csoda lehet? Egyaltalan milyen orvoshoz lehet ilyesmivel fordulni? Minden valaszt koszonok.

#érgyulladás #(vasculitis)
2013. szept. 3. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
reumatológia
2014. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!