Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm sosem jön meg...

A menstruációm sosem jön meg pontosan, alig egy-két napig tart és ráadásul nagyon gyenge. Ez nagy baj? (lent részletesebben)

Figyelt kérdés

Már másfél éve így van (kicsit több mint két éve jött meg). Általában legalább egy hetet késik, sosem fáj, és van hogy vér nincs is, csak olyan barna valami. Ha vér van is, akkor is csak kevés. Általában napi két tisztasági betét elég (lenne, de a higiénia miatt többször cserélem). Tampont csak ritkán használok, ha olyan (majdnem) közepes szintű vérzést eléri a menzeszem, de így is legalább másfél órán keresztül fáj kicsit, mert addig nem telik meg annyira hogy valamennyire megpuhuljon.

Eddig azt hittem ez nem olyan nagy baj, de most olvasgattam pár kérdést itt az oldalon ezzel kapcsolatban, és kicsit elbizonytalanodtam...

Amikor először megjött, még normális volt két hónapig, aztán "belezuhantam" az evészavarba, és egyre gyengébb/ritkább lett. A

mikor nagyona mélyén votam a dolognak, majdnem féél évig nem is jött meg, azóta többet eszem (bár még mindig keveset), és ilyen gyenge. Legalább másfél éve, ha nem több. Próbáltam már két hónapig normálisan és egészségesen enni, de nem változott semmi.

Nem szedek semmilyen gyógyszert (beleértve fogamzásgátlót sem), terhes biztos hogy nem vagyok, nőgyógyásznál még nem voltam.


16/L



2013. szept. 4. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Az evészavarral kéne kezdeni valamit, addig a menzeszedet sem tudják majd rendesen beállítani. Ha nincs lelki egyensúly, akkor az a testre is kihat.
2013. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!