Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor megjön a menzeszem,...

Amikor megjön a menzeszem, hányni szoktam és fáj a hasam, hőemelkedésem van néha. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
nem rég múltam 16 éves,középiskolában 8-9 órám van egy nap.ha megjön első vagy első két napon mindig nagyon rosszul vagyok.suliból többször haza kellett jönnöm.szoktam bevenni No-Spa-t,de nem igazán használ.Ötletek és tapasztalatok,hogy mit tehetnék ellene?

2013. szept. 7. 15:11
 1/3 Yvett98 válasza:
100%
Hát én most multam 15 de nekem még nem nagyon voltak ennyire komoly tuneteim . Csak gorcsoltem . Igaz én hivatalosan sportolok. Edzésekre járok. Azt monda az orvosom hogy ez segit hogy konnyebb legyen. De mikor jott meg a havid?? Miota csinálja ezeket az elviselhetetlen dolgokat??? Rendszeresek, vagy csak néha vannak? Ha nem munak el maguktol és a gyogyszerektol sem mulik el akkor vagy keresd fel a család orvosodat vagy menj el egy nogyogyászhoz . Inkább a nogyogyászt ajánlom . :)
2013. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
menj el orvoshoz! es igaza van az elsonek, a sport segit, csak menni kell olyankor is, amikor legszivesebben fekudnel csak
2013. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mindenképpen nőgyógyász! Barátnőmnek fogamzásgátlót írtak fel, attól elmúltak a tünetek, de talán más megoldás is van. Azért hányingerrel nehéz lehet sportolni.
2013. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!