Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Derékmelegítők! Vélemény?

Derékmelegítők! Vélemény?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a derékmelegítőkről?

Pl

[link]

vagy

[link]


Ha valakinek van akkor legyenszíves megosztani velem a tapasztalatait és a véleményet. Megéri, nem éri? Melyik a jobb? Ja és a postaköltség az hogy van? Borsodba mennyiért szállítanák ki? Előre is köszönöm.


2009. nov. 2. 21:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs, de én is szeretnék
2009. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg, ennyi pénzért már vehetek egy hosszabb felsőt is akár, ugyanannyit ér, mert a derékmelegítő sem vastagabb
2009. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én megvenném.Valamivel biztos vastagabb mint egy felső,ha nem is biztos valami olyan anyagból van amitől nem fázik fel a derekad!
2009. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Nekem gyapjúból van, na, az ér valamit. Ezek a pamutok valóban olyanok, mint egy hosszabb pulcsi.
2009. nov. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem van, még tavaly télen terhesen vettem. Szerintem nagyon jó :)
2009. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát nekem is van, gyapjú és tök vastag. Utcára föl nem venném :D
2009. nov. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

Várok további véleményeket..

A mérettel hogy álltok, 83-as csípőhöz, és 74-es derékhoz melyik lenne szerintetek a megfelelő?

2009. nov. 6. 19:40
 8/18 anonim válasza:
Nekem a Lollee-s van, nagyon szeretem! Egyáltalán nem olyan, mint egy hosszabb pulcsi, meg az fel tud csúszni, ez viszont mindig a "helyén" marad! Sztem megéri megvenni! Ja a méret...Hát nekem ruhákból M-es a méretem, és azt tanácsolták, h akkor S-est vegyek...Szóval sztem 1el kisbbet kell, de ha boltban veszed, akkor az eladók tudnak neked segíteni sztem
2009. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat, aranyos vagy :)

Ha még itt vagy és kérdezhetek akkor miért pont az Lollee-set választottad? Az volt szimapitus? Vagy a netről rendelted?

2009. nov. 6. 20:47
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát szerintem tök jól néznek ki, de egy ekkora darab anyagért sosem adnék ennyi pénzt.Inkább veszek anyagot méteráru boltban, és megvarratom-varrom.Mondjuk tény, hogy akkor nincsen rajta márka, de jujj, akkor mi van? XD
2009. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!