Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Közvélemény kutatás, menstruác...

Közvélemény kutatás, menstruációval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hány napig tart a menstruációtok, milyen erősségű (napok szerint), mit használtok és azt mennyi időnként cserélitek?

2013. szept. 8. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:

7 napig tart.

1-2 nap a legerősebb akkor normál tampon + betét kell amit óránként-kétóránként cserélek.

3 naptól elég a betét amit 2-4 óránként cserélek..

2013. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 5-6 nap. Első napon a poklok-poklát élem meg. Semmilyen gyógyszer nem segít. Akkor még nem túl erős a vérzés. Mindenre érzékeny vagyok, akkor nem tudok tampont használni. Második-harmadik nap, csak úgy dől belőlem a vér, éjjelre egy nagyobb méretű tampon + egy betét kell, de még így is van hogy átázom. Negyedik nap már normalizálódik a helyzet, akkor inkább tampont használok, ötödik nap szinte megszűnik, ilyenkor tisztaságit használok, de utána még egy napra vagy egy "ráadás" amikor is még pár betét bánja a dolgot. Ha nem telik meg nagyon a betét, pár óránként akkor is cserélni szoktam, mert kicsit undorító.
2013. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

6-7 napig tart.

Az elso-masodik nap a legerosebb.

Betetet hasznalok.

Amikor erosebb (1-2nap) akkor 30-60 percenkent cserelem.

Amikor gyengebb (3-4-5-6nap) akkor pedig 60-90 percenkent.

2013. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

6-7 napig tart, előtte barnázik, majd hirtelen megjön. Sosem folyik valami sok, ha akarnám kibírhatnám egy nap egy betéttel is, de cserélem. Tampont nem használok.

3-4 nap után nagyon gyenge lesz, és a végéig csak kevés jön. Sosem görcsölök, csak nagyon ritkán.

2013. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

5-6 napig tart.

A 2. és 3. nap a legerősebb.

Ob Normal tampont és tisztaságit használok az erősebb napokon. 3-5 óránként cserélem, de a végén amikor gyenge már csak minit használok.

2013. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6 napig tart kb. Az 1. nap nem erős, csak nagyon görcsölök, a második, harmadik (néha még a negyedik) napon a legerősebb, ilyenkor a tampon kb 3 órát bír, de betétet is szoktam használni, azt 2-3 óránként cserélem, persze van, amikor gyakrabban kell. 5. nap közepes, ilyenkor már csak betétet használok, elég ritkábban cserélni, 4-5 óránként, de akkor sem telik meg, csak zavar. 6. nap már nem sok, néha elég a tisztasági is.
2013. szept. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2-3 napig tart csak tisztaságit használok, soha nem ömlik bellem a vér.
2013. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia. Ha használok tampont 5 ha nem akkor 7 napig.2.-3.napon a legerosebb .Mivel suliba nem szeretek cserélni betétet ezért ugy oldom meg h tisztasági betet es ra a rendes es tuti nem azik igy at.Ob minit hasznalok. Azt meg eros napon 2-3orankent kevesbe eros napokon 7-8 ora:)
2013. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ja és nagyon hasfájos vagyok altalaban minden elso napon sirogorcsbe fekszem otthon. Orvos felirt egy gyogyszert igy lehet kivaltani csak de nagyon ajánlom mindenkinek akinek az ilyen algoflex nem hat. Cataflam+Nospa én ezzel túlélem valahogy:)
2013. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5napig vagyok beteg, közepesen erős de az első nap nagyon rossz szokott lenni, tampont használok napközben 3-4óránként van csere de éljelre is tampont használok úgyhogy akkor 8órát is bent van


18/L

2013. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!