Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Clinolt kell alkalmaznom, de...

Clinolt kell alkalmaznom, de nem kizárt, hoyg terhesség?

Figyelt kérdés

sziasztok!

tegnap (hétfőn) kiderült,hogy valami csúnya fertőzést szedtem össze,ami hüvelygyulladást okozott! Nagyon fáj a vesém,már néha görcsöl,a derekam majd leszakad,és állandó pisilési ingerem van,és a vizelés befejeztével egy kellemetlen szúrás szerű érzés van! Urológián semmit nem találtak,nőgyógyász mondta,hogy ez hüvelygyulladás miatt van,azt talált nálam! Otthon olvastam a papírján a hüvelytablettának,hogy terhesség első 3 hónapjában nem alkalmazható! Mi babával próbálkozunk (februárban missed ab-om volt sajnos),és kb. holnapra nem várom! Tegnap elkezdtem használni a Clion-t,a kérdés,hogy lehet-e valami baja a babának egy esetleges terhességnél,és hogy ez a betegség,vagy a gyógyszer befolyásolhatja-e terhességi tesztet?!


2013. szept. 10. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel az első három hónapban nem alkalmazható, így biztos, hogy teratogén hatású. Remélem, nem vagy terhes. Tesztet nem hiszem, hogy befolyásolná, de ez csak tipp.
2013. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hüvelyi fertőzéssel és gyulladással sokkal többet ártanál, mint a gyógyszeres kezeléssel.

Ugyanis ha a fertőzés elkezd felfelé vándorolni és ott gyulladást okoz, akkor annak vetélés is lehet akár a vége, de ne legyen!

Azért a terhesség még nem biztos, a fertőzés viszont igen. Én használnám a helyedben a gyógyszert. Ha pedig kimaradna a vérzésed és pozitív lenne a teszt, akkor pedig egyből konzultálnék az orvossal.

2013. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Használom a tablettát,mert tudom átterjedhet a petefészekre,és a méhre is a gyulladás. Csak attól félek nehogy tényleg terhes legyek,mert 1 év próbálkozás után 9.hétben már volt egy vetélésem idén februárban,és nem szeretném,ha megint az lenne a vége! :(

Köszönöm a válaszokat,mivel kb. mostanában kellene megjönnie,így lehet csinálok is egy tesztet holnap reggeli elsőből! Biztos ami biztos!

2013. szept. 11. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!