Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondolsz az anionos...

Mit gondolsz az anionos betétről (Love Moon)?

Figyelt kérdés

[link]

Hát ez azt mondja, hogy mindenre jó, herpesz... hát én nem tudom. Használta már valaki? És hol mennyiért lehet kapni?


2009. nov. 3. 15:27
 1/9 A kérdező kommentje:
most látom a videó végén, hogy milyen drága :O
2009. nov. 3. 15:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem sokan használhatják, hogyha csak ilyen kampányvideóra jutott....
2009. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D
2009. nov. 3. 17:58
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Több millióan használják, az nem a videótól függ.

MLM-ben terjesztik és nagyon jók a tapasztalatok.

A drágaság pedig mindig relatív. A méhnyakráknak például mennyi lehet az ára? Ezen is érdemes elgondolkozni.

2009. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az hogy drága relatív...én láttam előadást róla,ahol két másik "menő"betéttel hasonlították össze a nedvszívó képességét...hát amit a tv-ben látsz,hogy ráöntik a vizet és száraz marad,az kamu,csucsog mindkettő a víztől(vértől),ellenben ez valóban meggyőző!pár deci víz ráöntése után rátéve a zsepit csontszáraz maradt..szóval még a másikból kell 4-5 egy napra,ebből 1-2.mivel szoptatok nekem még nem kell,de a tisztaságiját használom gyógyító és megelőző hatása miatt.ez 2300-1 hónapos adag,a másik 1500ft.én csak dícsérni tudom
2009. nov. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
most nézem a herpeszt említed.....anyumnak visszatérő problémája volt,mindig nagyon szenvedett vele,stressz hatására jött ki neki..két nap alatt elmulasztotta azt amivel hetekig kínlódott mindig...
2009. nov. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: az aniontól gyógyult meg anyukádnak?


Utolsó előtti: te honnan szerezted be a tisztaságit? És milyen megelőzésre használod? Nekem hüvelyfertőzés megelőzésére kellene, és bízom benne hogy ez segít nekem. Már rendeltem egy párat igaz nappalit, de kíváncsi lennék hogy te kitől szerezted? Melyik megyében laksz?

2009. nov. 18. 14:33
 8/9 anonim ***** válasza:

én már kipróbáltam, tényleg nem fáj tőle a hasam, pedig amit én összeszoktam szenvedni az valami borzalom, nem kívánom senkinek, volt, hogy nem bírtam felkelni egész nap az ágyból, meg egyszer majdnem elájultam, alig bírtam haza jönni :SS

egyszóval szerintem fantasztikus.. ha megyek valahova tampont használok de akkor is Love Moon-os tisztasági betétet használok mellé

2010. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én azóta is csak azt használom, igaz vettem már a dm-ben is az "utánzatát", azért az csak olcsóbb, de az is jó.
2010. márc. 15. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!