Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki tudna ajánlani egy lelkiism...

Ki tudna ajánlani egy lelkiismeretes nőgyógyászt Budapesten? Mit tegyek a múlni nem akaró fájdalmaimmal?

Figyelt kérdés
Évek óta vannak alhasi fájdalmaim, hüvelyi folyásom és szemölcseim a szeméremtestemen. Az orvosok lerendeznek egy hüvelykúppal és ennyi... Mitől lehet, hogy az utóbbi 3 hónapban menzesz alatt nem görcsölök, hanem nyilalást, erős nyomást érzek az alhasamban, ülni alig tudok. A HPV tesztem, csak alacsony rizikófaktort mutatott ki.A nőgyógyászok szerint szőrtüszőgyulladásom, a bőrgyógyász szerint vírusom van. Kinek higgyek? Nem váltogatom a partnerem, 7 éve vagyok együtt a párommal, babát szeretnénk, de a szeretkezés annyira fájdalmas, hogy már kedvem sincs hozzá. Mit tegyek? Kihez fordulhatnék? A válaszokat előre is köszönöm
2009. nov. 3. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem vagyok abban az anyagi helyzetben, hogy magán nőgyógyászhoz járjak így maradt a jól megszokott keresgélés orvos ügyben. Rengeteg helyen megfordultam már, elhiheted, és sajnos a legtöbb helyen vagy nagyon gorombák voltak vagy pedig futószalagon ment az egész.

Tegnap jártam egy új orvosnál és olyat tapasztaltam amit még sehol. Mikor elmondtam a problémámat az orvos először felvilágosított a betegségről, hogy hogyan vizsgálhatom meg magamat stb. Mikor megvizsgált, közben is mindent szépen mondogatott, nagyon korrekt volt és olyan kedves mint amit nagyon ritkán tapasztalok. Egyátalán nem ment semmi futószalagon, hanem annyi időt szánt rám, amennyi szükséges volt, semmivel sem kevesebbet.

Ez az orvos a XI kerületi sztk-ban rendel és Dr Balogh Tibor a neve. Remélem rajtad is segít majd. Jobbulást kívánok!

2009. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonlóan jókat tudok mondani dr Zsolnay Bertalanról. XXI.ker (Csepel) sztk, illetve a Tétényi úti kórházban is rendel.

Gyors javulást kívánok!

2009. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat, megpróbálom mindkettőt.

2009. nov. 4. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Dr. Timmermann Gábor: [link]

Nagyon meg vagyok vele elégedve.

2009. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó magándoki, készülj fel anyagilag rá.
2009. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!