Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan, hogy nőgyógyász...

Létezik olyan, hogy nőgyógyászati vizsgálattal egybe kötött rákszűrés után, ha visszarendelnek akkor nem küldenek értesítést a rákszűrés eredményéről?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést.Ezért van a nőgyógyászat.Rákszűrés és vizsgálat.
2009. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem én értem. Vizsgálaton is voltál, de vissza kell majd menned valamikor, de közben rákszűrést is csináltak, és az eredménynek már meg kellett volna érkezni? Az én nőgyógyászom pl. nem küldi ki az értesítést, hanem be kell menni érte. Ha gáz lenne, biztos visítanának, de ha visszavárnak vizsgálatra, akkor gondolom, odaadják majd a kezedbe az eredményt.
2009. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én értem!

Mindenképp kell, hogy kapj az eredmányről papirt. Ő beküldi a laborba a mintát és onnan neki papiron kiküldik az eredmányt, amit Neked át kell adnia.

2009. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

én úgy tudom, konkrét értesítést akkor küldenek ki, ha te nem mész vissza eredményért és valami nagyobb aggodalomra adót találtak és további vizsgálat kellene, amúgy nem küldenek értesítést.

2009. dec. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!