Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt ajanlottak nekem hogy...

Azt ajanlottak nekem hogy igyak cickafark teat mert gyulladasom van. Mindenki azt mondja keseru ize van en megcsinaltam magamnak ahogy a recept irja. Es egy cseppet sem keseru inkabb olyan olajos kremes ize van ez normalis?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ízlés dolga, hogy ki milyennek érzi. Amúgy a cickafark teánál jobb választás nincs.
2013. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mar arra gondoltam hogy nemjol keszitettem el,mert messze all a keseru iztol pedig megereznem mert beteg az epem/
2013. szept. 13. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább az utóíze kicsit kesernyés, de nem nagyon.
2013. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én azt hallottam hogy ülőfürdőbe kell tenni gyulladáskor.
2013. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem tényleg kesernyés, rossz íze van. én úgy csinálom, hogy a teafüvet (nem filteres) 1-2 kanállal bögrébe teszem, majd felforralt vizet öntök rá, és 10-13 percig állni hagyom, ezután iszom. tovább nem érdemes áztatni benne, mert akkor aztán tényleg borzalmas íze van.:)
2013. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hat en maskepp csinalom ahogy az Isten patikaja konyvben van.masfel liter vizet felforralok es egy pupozott kanal cickafarkot teszek bele
2013. szept. 14. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!