Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okozhat valamilyen egészségügy...

Okozhat valamilyen egészségügyi problémát, ha egy nő hónapokig, vagy akár évekig nem szexel senkivel?

Figyelt kérdés
Azt már hallottam, hogy feszültséget, depressziót okozhat, de más szervi bajt is előidézhet a szexhiány?

2013. szept. 14. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem.


Fizikai értelemben semmit sem idézhet elő.


DE!

Jó ha tudsz valamit. Képzelj egy citromot a nyelved hegyére! Ekkor megindul a nyálelválasztásod. A tudatod nem csak a nyálelválasztást képes befolyásolni, hanem a teljes tested. Tehát ha a szex hiányát negatív élményként éled meg, úgy már igen komoly problémákat okozhat.


Remélem segítettem...

2013. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem élem meg negatív élményként. Csak azért kérdeztem, mert februárban szakítottam a barátommal. És hát fogalmam sincs mikor fogok találni valakit helyette. A maszturbálás nem igazán elégít ki, mert nem pótolja a hús vér férfit, szeretőt meg hiába kerestem magamnak, ha nem szeretem az illető férfit, akkor egyáltalán nem élvezem a szexet.

És mit írtam, halvány lila gőzöm sincs, hogy mikor találkozok olyannal, akit szeretni is fogok, és ő is viszontszeret. Lehet, hogy csak évek múlva.

Ezért kérdeztem, hogy mire számítsak ebben az esetben.

2013. szept. 14. 16:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Én leszek a szeretőd :) Érzéki és romantikus leszek veled :)
2013. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlatot, de attól, hogy valaki érzéki és romantikus még egyáltalán nem biztos, hogy szeretni is fogom, ahhoz sajnos, vagy nem sajnos nem tudom, de sokkal több minden kell. Sajnálom. :)
2013. szept. 14. 16:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát jó... :)
2013. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem hallottam róla, hogy okozna bármiféle problémát is, de én pl. észrevettem magamon, hogyha sokáig kielégületlen vagyok, akkor fáj az alhasam. Ezt fokozza, hogyha valamitől felizgulok és azt nem követi kielégülés. Olyan mintha az összes alhasi izmom görcsbe rándult volna. Ilyenkor ha más nem, kénytelen vagyok magamnak elintézni, ami sokkal kevésbé intenzív élmény, mint partnerrel, így többször is nekifutok és elmúlik.
2013. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kettes számú kommentedre reagálva:


Ebben az esetben nincs miért aggódnod. Legyenek a gondolataid mindig pozitívak és soha még egy megfázást sem fogsz elkapni. :)


Ha érdekel nézd meg ezt, és megérted:)

http://www.youtube.com/watch?v=LXH8j7Bh8tA

2013. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves első és hetedik válaszoló. Abban nincs hiba. Kb. 3 éve voltam utoljára megfázva, azóta semmi.

Úgyhogy megnyugodtam.

2013. szept. 14. 16:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem, ha nem is hiányzik. Én kétéve nem élek szexuális életet, de abszolut nem is hiányzik.

A félreértések elkerülése végett írom, hogy legutolsó kapcsolatomban nagyon élveztem a szexet.

De ha nincs senki a láthatáron, aki érdekelne, akkor akár évekig el is felejtem hogy szex is létezik a világon.

2013. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, beszövi az arra járó pók is...
2013. szept. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!