Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátommal szeretkeztünk és...

Barátommal szeretkeztünk és túl mélyre hatolt egyszer és azóta nagyon erős méhgörcseim vannak. Normális? (kifejtettem pontosan lentebb)

Figyelt kérdés

Barátommal szeretkeztünk és (gondolom) túl mélyre hatolt egyszer és azóta nagyon erős méhgörcseim vannak. Azonnal kivette, de 15 percig nem bírtam felállni, csak zokogtam, azóta is csak nagyon óvatosan tudok leülni-felállni (8 órája történt kb.) meg időközönként van 1-1 erős görcsöm. Valaki tapasztalt már ilyet? Mi történhetett? Normális? :/

5 hónap alatt először történt ilyen.



2013. szept. 14. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális, vagy ha még is, akkor nagyon durva lehetett a párod.

Nálam is előfordul, hogy túl mélyre megy a párom és az már kellemetlen, de azért ilyen tüneteket nem produkálok tőle.

Ha van otthon kamilla, vagy cickafark teátok, akkor csinálj egy adaggal és feküdj be a kádba, forróvízbe, öntsd bele a teát is (jó erősre főzd) és feküdj bele. A melegvíz egy kicsit görcsoldó hatású, hátha jobban leszel tőle.

Legközelebb pedig óvatosan. Ha nem leszel jobban, akkor irány az orvos.

2013. szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Ááá, nehogy elmenj orvoshoz, én is inkább itt a gyakorin kérnék tanácsot... Amúgy szerintem a feka barátodat cseréld le egy indiaira nekik egész kicsi.

[link]

2013. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem volt durva.. ennél máskor sokkal durvábban csináltuk, mármint erősebbeket lökött, de most nem volt erős.

Köszönöm a választ! Kád hiányában sajnos nem tudom kivitelezni, de meleg vizes zuhanyt, ha nem enyhül megjátszok. (20/L)

2013. szept. 14. 16:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Feka barátom?? -.-" nem az.. teljesen normális méretű... amúgy meg vidéken szombaton valószínű sok segítség van.... köszönöm a normális választ barátom -.-""" gratulálok, 5 hónapja együtt vagyunk amúgy, soha nem történt hasonló sem...
2013. szept. 14. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy azóta mi van, de én SOS elmennék ügyeletre. Nagyon szélsőséges esetben megsérülhettél, és akár belső vérzésed is lehet.
2013. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első körben arra gyanakodnék, hogy vagy terhes vagy, vagy van valamilyen jól felszállt gyulladásod. A helyedben bemennék a legközelebbi kórház ügyeletére, a nőgyógyászaton csak megvizsgál valaki.
2013. szept. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen fölösleges orvoshoz menned ezzel még, csak ha nem múlna el néhány nap alatt.

Kád hiányában, lavor esetleg?

2013. szept. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Mára elmúlt, nincs semmi probléma :)

2013. szept. 15. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!