Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan, hogy fogamzásgátló...

Van olyan, hogy fogamzásgátló abbahagyása után 1 hónappal normálisan megjön a menstruáció, de utána már nem? Vagy ez nem a fogamzásgátló miatt van?

Figyelt kérdés
Júliusban hagytam abba a fogamzásgátlót, augusztusban 29 napra megjött a vérzésem, de most már késik (37. napon vagyok). (Nemi életet nem élek.) Mikor kell orvoshoz fordulni ilyen esetben?

2013. szept. 14. 22:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bizony lehet amiatt! Szerintem várj még egy-két hetet, és menj vissza mindenképp a doikhoz (és egy évig szedtem, nekem is megjött utána hónapban, azóta fél éve nem). Komoly gondokat is okozhat a fogamzásgátló, de az is lehet hogy kell egy kis idő a szervezetednek. Mindenképp menj orvoshoz! 18L :)
2013. szept. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én csak fél évig szedtem, de úgy látszik ennyi is elég volt ahhoz, hogy felboruljon a hormonrendszerem. Köszönöm a válaszod! :)
2013. szept. 14. 23:02
 3/17 A kérdező kommentje:
Te voltál orvosnál? Hogy kezeltek?
2013. szept. 14. 23:03
 4/17 anonim ***** válasza:
4 hónapja készülök orvoshoz, de nem tudtam eljutni, mert szabadságon voltak, most pedig áttették a rendelést, így egyenlőre az egyetem miatt nem tudok elmenni :/ (a megyében nincs más nőgyógyászati-endokrin szakrendelés, magánra pedig nincs pénzem). Neked viszont tényleg javaslom hogy menj minél előbb orvoshoz, és remélem hogy nincs nagy gond nálad! :)
2013. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én is voltam kedden, de megváltoztatták a rendelési időpontot és nem értem oda. :) Jövő héten viszont elmegyek mindenképp.

Köszi a jókívánságot, aranyos vagy! Remélem nálad is minden rendbe jön. Azt megkérdezhetem hogy melyik megyében laksz?

2013. szept. 20. 01:22
 6/17 anonim ***** válasza:
Borsod:)
2013. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na, ne. :D Én is, pontosabban miskolci vagyok. Esetleg nem a MISEKBE szerettél volna menni? Mert ott (is) változott a rendelés és ott szoktak nyáron szabadságra menni több hétre.
2013. szept. 21. 01:17
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom a Miskolci Egyetemre jársz, nem? :) Én is oda járok, vagyis már csak a szakdolgozat van hátra. :)
2013. szept. 21. 01:19
 9/17 anonim ***** válasza:

Na de! :D igen, ME-n vagyok, most elsős. :D és igen azért nem tudok menni én sem, mert átrakták keddre/szerdára a rendelést ha jól tudom 12-től 13-ig.:/ :D

Egyébként voltál már ott valamelyik dokinál régebben? Én most mennék először.

2013. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen, jól tudod. Voltam már mind a kettőnél. :) Igazából nem szeretnélek befolyásolni, de nekem Fenesi doki szimpatikus és Ő mindig kedves volt velem, mással viszont egyáltalán nem. Ez nagyon egyénfüggő. Sikó dokit nem kedvelem, másnak meg inkább Ő a jobb. Szóval tapasztald majd ki Te is. :)

Milyen szakra jársz, ha nem titok? :)

2013. szept. 21. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!