Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aggódjak, vagy ilyen korban...

Aggódjak, vagy ilyen korban ez még normális? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, kb. 2,5 éve menstruálok. Augusztusban és szeptemberben nem jött meg. Elvileg 6-án kellett olna megjönnie. Amúgy nem görcsöl vagy fáj a hasam, annyi, hogy kicsit erősebb fehér folyásom van mint általában szokott. Mit csináljak? Hallottam olyat is, hogy 16 éves korig nem baj ha kimarad vagy ilyesmi. Még nem voltam nőgyógyásznál. Köszi :)
2013. szept. 15. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális, ha szűz vagy még, nemigen kell orvoshoz menned (azért ha nagyon sokáig kimaradna, én mennék).
2013. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még nem is kell nőgyógyászhoz menned. Serdülőkorban maximum fél évet lehet várni 2 menstruáció között, úgyhogy még nincs miért aggódnod.
2013. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek és igen szűz vagyok :D
2013. szept. 15. 16:13
 4/4 anonim ***** válasza:
17 éves korodig egyáltalán nem gond. Nekem több mint 8 hónap maradt ki annak idjén.
2013. szept. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!