Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyem jobb oldalán, elöl...

A hüvelyem jobb oldalán, elöl egy borsónyi gombóckát véltem felfedezni két napja. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tapintásra nem fáj, de akkor sem tartom normálisnak. Volt már ilyen valakinek? Megyek majd orvoshoz természetesen, de kb. csak egy hét múlva tudok, mert nem vagyok Mo-on.

2013. szept. 17. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Valamiféle nyirok, ill mirigy duzzanat lehet. 1-2 hét alatt el fog múlni!
2013. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

áh, köszi, megnyugodtam. azért megnézetem majd.


olyasmi lehet, mint a hónaljnál menstruáció előtt. mert nemsokára meg kell jönnie, de ezt még soha nem vettem észre.

2013. szept. 17. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a Bartholin-mirigy lesz nagy valószínűséggel, mivel nem fáj, annyira nem lehet nagy a baj, a gyulladása és a ciszta fájdalmas.
2013. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

gondoltam, hogy rákérdek ciszta lehet-e, de nem akartam hülyeséget írni. még soha nem volt hálistennek.



most utána olvastam ennek a bartholin-mirigynek. ha megnagyobbodott, akkor tényleg lehet, hogy gyulladásban van picit. remélem nem kell sebészeti eljárás. brr.

2013. szept. 17. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:

A Bartholin mirigy az fáj eléggé!

Inkább mirigy lehet.

2013. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!