Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hazi kezeles el nem mulo...

Hazi kezeles el nem mulo holyaghurutra?

Figyelt kérdés

Nem tudok orvoshoz menni, rajtam kivül allo okok miatt, igy otthoni gyogymodra van szüksegem.

Vesefajdalmam van, nagyon fajdalmas, ejszakankent felebredek ra, faj a vizeles es folytonos vizelesi ingerem van. Pisiles utan is ugy erzem, kell meg.



#hólyaghurut #vesefájdalom #folytonos vizelesi inger #fajo vizeles
2013. szept. 17. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ilyen módszer, hacsak nem tudsz magadnak antibiotikumot varázsolni. Pontosan azért jutottál el idáig, mert megmagyarázod magadnak, hogy nem tudsz dokihoz menni. Nem ismerek olyan indokot, ami miatt valaki nem tud menni, ha fontos neki az egészsége. Ez külföldi tartózkodásra is vonatkozik.
2013. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ha igazán fájna, nem bírnád otthon.

A falat kaparom, iszonyúan fáj nekem, mikor kijön. Majd, ha te is itt tartasz, el fogsz menni. Addig igyál sok vizet és szedj tőzegáfonyát!

2013. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, iszonyat sokat iszok, de igy is rettenetesen faj. Amugy sajnos nem csak annyi a problema, hogy most költöztem külföldre.. akkor elhiheted, megoldanam az orvost. De MEG nem tudok elmenni, 2 het mulva csak. Viszont addig nem fogom kibirni. Ezert legalabb enyhiteni szeretnem a fajdalmat. Rengeteg fajdalomcsillapitot szedek, de mar azt se tudok tovabb, mert "szetszedte" a gyomromat.
2013. szept. 17. 23:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy rém kellemetlen betegség, neten vannak tippek rá, pl. meleg fürdő, vörösáfonya, tőzegáfonya, gyógyteák. Szerintem nem érdemes hetekig elhúzni a dolgot, én egyszer nem mentem el vele orvoshoz, aztán a harmadik napon majd elájultam a fáradságtól, mert éjszaka kb. 6-7x mentem ki pisilni, nappal meg alig tudtam elszakadni a fürdőszobától. Szóval tényleg nem éri meg a dolog, csak tovább fogsz szenvedni. Ráadásul ha marad baktérium a gyógyúlás után, könnyen előjöhet pár hét múlva megint a betegség.
2013. szept. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Urológushoz kellene esetleg elnézned.
2013. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!