Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már nem tudom mikor normális...

Már nem tudom mikor normális és mikor nem a hüvely folyás?

Figyelt kérdés
Már több alkalommal voltam orvosnál, aki irt fel tablettákat, ami után ideig óráig minden jó volt. Hüvely váladékommal van többször problémám, mert vagy kellemetlen szagú, vagy az állaga eltérő, és mondhatni "darabos". (most hülyén hangzik és ne nevessetek ki) de ha megnézem magamnak ujjal, akkor darabos és fehér de viszont nincs kellemetlen szaga. Már nekem nagyon kellemetlen, és párommal az együttlét is ezért van elhalasztva mert nem merek már vele együtt lenni. mert már nem tudom mikor van normális folyásom.
2013. szept. 18. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem akkor volt darabos a folyásom amikor méhszájsebem volt. Szerintem menj el egy lelkiismeretes nőgyógyászhoz vizsgáljon meg rendesen. Nagyon fontos hogy csináltasson tenyésztést. Anélkül nem lehet megállapitani hogy van-e valami probléma. A bakteriális fertőzéseknek sokszor mégcsak tünete sincs mégis ott van.
2013. szept. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak! Ne csak hasraütésre írjon gyógyszert a doki. Csináltasson kenetvizsgálatot!
2013. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A multi gyn hüvelygélt ha megveszem ?
2013. szept. 19. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy az pont a te bajodra jó. na meg lehet nincs is semmi bajod csak neked több van. Sok nő szenved ezzel, és teljesen negativ a kenet tenyésztése. Volt már tenyésztésed? vagy mindig csak ránézésre adtak valamit?
2013. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
még nem volt. Megvizsgált és utána irt fel gyógyszert. Jövőhétre kaptam időpontot.
2013. szept. 20. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!