Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Konizáció : Hogyan csinálják,...

Konizáció : Hogyan csinálják, lesz bármilyen látható hegem utána, pl. hason?

Figyelt kérdés
Bocs a hülye kérdésért, de nagyon rémült vagyok, neten nem találtam infot.
2013. szept. 18. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
DEHOGYIS! Természetesen hüvelyen keresztül csinálják. Semmilyen heged nem lesz. Nyugi, ne félj, ez egy nagyon rutinműtét.
2013. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Nyugi. Elaltatnak, hüvelyen keresztül megcsinálják és aznap már mehetsz is haza. Utána még kímélni kell magad, kicsit vérezhetsz, de egyébként semmi külső nyoma nem lesz és nem is fáj.
2013. szept. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem altatnak!

Helyi érzéstelenítéssel (injekció) csinálják.

2013. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát engem altattak. Persze nem mély altatás volt. Úgy tűnik ez is attól függ, hogy hol csinálják.
2013. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem ma csinálták Pécsett. Reggel éhgyomorra kellett menni, kaptam egy ágyat, volt egy hüvelyi vizsgálat az ügyeletes orvosnál, aztán vártam. A műtőbe lábon mentem. Hálóing maradhat, fel kell feküdni egy olyan székbe, mint amilyenben amúgy is történnek a vizsgálatok. Vénába kapsz egy fájdalomcsillapító injekciót, aztán jön a koktél és 10 mp múlva már alszol is. Nekem lézerrel csinálták, tehát a műtét után négy órával el is engedtek. (Úgy tudom a késes műtétnél 3-4 napig bent kell maradni.)

Egyáltalán nem fáj, nem érzek semmit.

Szóval NE aggódj, tényleg rutinműtét! Hidd el, friss az élmény.:-)

2013. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!