Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér, darabos folyás, de nem...

Fehér, darabos folyás, de nem viszket. Mi ez? Gomba?

Figyelt kérdés

A doki hazaküldött, hogy nem lát semmit, csak kicsit bővebb a folyásom, adott gynoflort.

De szerintem ez gomba. Napi egyszer jön egy nagy fehér csomó, A doki lemaradt róla, ezért sztem félrekezelt.

Szerintetek is gomba? Fehér, darabos, sűrű.

Azt mondta kenetet nem vesz, mert a hüvelyben élő baktériumok rengetegen vannak, ennyi erővel a talajról is vehetne mintát. A városban minden dokit kipróbáltam, a többi is így vélekedik.


2013. szept. 19. 20:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán viszket csak.
2013. szept. 19. 20:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Hülye orvost fogtál ki. Szerintem keress másikat!
2013. szept. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is ez a tunetem es vegul is mi lehet ez?
2013. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem ilyen fehér, darabos folyásom volt az elmúlt 2-3 hónapban, többnyire menzesz előtti héten lesz durvább, viszont nem viszketett. Idáig. Most megint egy hét múlva fog megjönni és szombatra brutál elkezdett viszketni és nagyon sok darab van bennem. Volt otthon pevaryl g kúpom, kettőt el is használtam. Remélem jól diagnosztizáltam magam..


Szerintem ez vagy enyhe gomba, ami nem tud túlszaporodni nálad és vár az alkalomra, hogy gyengüljön az immunrendszer vagy pedig semmi kóros bajod nincs. Próbálj meg szerintem heti 1-2x irrigálni tejsavas oldattal, hátha visszabillenti az egyensúlyt.

2013. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!