Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy nem jön vér (egy picike azért igen), csak ilyen barnás meg vöröses folyadék, darabok?

Figyelt kérdés

Csak előző év októbere óta van meg a menstruációm.

Kb. 2,5-3 hónapja nem jött meg, és tegnap erre lettem figyelmes (bár akkor enyhébb volt, de ma sem komoly). Eléggé furán szokott megjönni (kihagy 1 hónapot, meg ilyenek), de tudom, hogy mivel még csak kezdetleges, ezért nem számíthatok egységességre.

Eléggé aggódok ez miatt.. Nem szeretnék 15 évesen nőgyógyászhoz menni..

Az esetleg nem lehet ennek a hátterében, hogy nemrég kezdtem a középsulit, rengeteg új dolog, sokkal több izgulás, jóval több mozgás?


2013. szept. 21. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az elején ez teljesen normális, nekem is hónapokat maradozott ki, majd szépen beállt. De a változások is okozhatnak ilyesmit, igen.
2013. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Nem is kell ezzel nőgyógyászhoz menned.

Normális dolog ez, mensi ez is csak nagyon enyhe.

17 éves korodig hónapok is kimaradhatnak, az is rendben van-

2013. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A hónapos kimaradásokat sejtettem, hogy normális még így az elején, csak emiatt a furasága miatt aggódtam.. De most már nem! Köszönöm szépen a segítséget! :)
2013. szept. 21. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:
teljesen normális... majd beáll az idő múlásával. :)
2013. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!