Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsit erősebb szagú a folyáso...

Kicsit erősebb szagú a folyásom és nagyon enyhén zöldes, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Már többször volt hasonló,de akkor sokkal erősebb szagú és nagyon zöld volt a folyásom.

Most olyan mintha ezek enyhébbek lennének.

Viszont ez már nálam tavaly 2x is előjött illetve tavasszal is( az erősebb változat)

A doki ugyanazokat felírta mind a 3 alkalommal.

Gyógyszer és krém.

Kúpot azért nem,mert szűz vagyok és tampont sem használok.


Viszont ez nem állapot,hogy előjön minden évben többször is ez :/


Házilag nem tudnám magam kigyógyítani vhogy ?? nem akarok dokihoz menni ,ugyanazokat felírná aztán majd fél év múlva újra előjönne tuti..

Gondoltam,hogy megveszem a krémet meg a gyógyszert amiket felírt eddig,csak,hogy a gyógyszer vényköteles,a krémmel meg önmagában nem érek semmit.


2013. szept. 23. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj másik dokihoz, de ez magától nem fog rendbe jönni.
2013. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magán dokira abszolút nincs pénzem, akihez járok az is SZTK-s doki ,meg anyum is hozzá jár.
2013. szept. 23. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Van szabad orvos választás. Elmehetsz másik SZTK-s dokihoz. Olyanhoz menj akinek van magán rendelése is, Neki érdeke, hogy rendes legyen Veled, hogy majd 1x menj a magánrendelésére is.
2013. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Majd utána nézek.De akihez járok ő még kenetet sem vett,hogy kiderüljön mi bajom.A panaszok alapján adott gyógyszert.
2013. szept. 23. 13:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vett kenetet a doki, csak úgy hasra ütésre írt gyógyszert, akkor pláne menj másik orvoshoz!
2013. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vett.Viszont a gyógyszerekkel 3 nap alatt rendbe jöttem.
2013. szept. 23. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!