Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik nőgyógyászt ajánlatok...

Melyik nőgyógyászt ajánlatok Zalaegerszegen, aki jól bánik a fiatalokkal?

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Jó lenne nőt találnod első alkalommal.
2013. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Zalaegerszegen nincs női nőgyógyász. Én Goldfinger Jenőt ajánlanám. Nagyon morcosan néz ki, én elsőre féltem is tőle, de nagyon rendes, halkszavú orvos és emellett gyereknőgyógyász is.
2013. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Úristen, szerencsétlen gyereklány!! Többet életében nem megy majd nőgyógyászhoz, legfeljebb, ha viszik.
2013. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ennyire elkeserítő a helyzet? :/
2013. szept. 24. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne izgulj! Van egy-kettő doki, akihez én tényleg nem szívesen vinném a lányomat itt egerszegen, mert én már jártam pórul velük, de vannak nagyon normális dokik. Én például Györe Imrét, Vajda Györgyöt (ő a főorvos) és Horváth Tihamért kerülöm, de Kádasi László, Vörös Zéta, Németh Gábor, László Attila is nagyon rendesek. Annyit azért ajánlanék, hogy inkább magánrendelésre menj, habár az orvosok nagy része sztk-ban is normális (én például az orvosomban, Goldfinger Jenőben azért is tudok megbízni, mert sztk-ban is rendesen viselkedett velem), de magánrendelésen több idejük van, nyugodtabb a légkör és én például az sztk-ban egy-két asszisztenstől tudtam agybajt kapni, ahogy beszéltek az emberekkel. Persze megértem őket is, fáradtak, sok beteg értetlen, nah de akkor is.

Itt fent vannak a dokik egy rövid bemutatóval együtt, és az is, hogy sztk-ban mikor van teenagerambulancia:

[link]

És tényleg ne izgulj, bárkit választasz, és úgy érzed a vizsgálat előtti beszélgetés alkalmával, hogy nem szívesen engednéd, hogy megvizsgáljon, nyugodtan megmondhatod, hogy megtagadod a vizsgálatot és eljöhetsz, kereshetsz másik orvost.

2013. szept. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért én a gyereknőgyógyászatra szakosodott férfi orvoshoz nem vinném a gyerekem, az biztos. Nem az egészség az ami beugrik elsőre...
2013. szept. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Menjetek át Nagykanizsára, ott van egy tök helyes fiatal nőgyógyásznő, Oláh Orsolya!

Ez a honlapja,

www.drolah.com

2015. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

16vagyok. :o ha szeretnek ide zegre menni sztk-ban fog.gatlot iratni (rakszures kotelezo hozza ugyhallottam :o meg elso vizsgalatom) akkor milyen szakrendelesre kell mennem?

Tiniambulencia? Vagy szakrendeles 1?

2016. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tiniambulanciára kérj időpontot.
2016. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!