Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam. A férjemet kell...

Felfáztam. A férjemet kell kezelni? Nem lenne jó, ha visszefertőzne.

Figyelt kérdés
Kb 2 hete éreztem, hogy kicsit szúrkál, aztán elmúlt. Ezalatt a 2 hét alatt a férjemmel éltünk nemi életet. Tegnap kiújult a felfázás, azóta nem szexeltünk. Engem már kezel a doki, de ő nem kapott semmit. Nem szeretném, ha visszefertőzne. Az előző párom folyamatosan visszafertőzött. Ami érdekes, hogy 5 éve nem volt felfázásom, most mégis visszatért.
2013. szept. 25. 05:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk is volt ilyen és viszketett is. Én a farkam csak arcszesszel megmostam minden este és elmúlt két -három nap alatt. Vigyázat csíp!
2013. szept. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Felfáztál?! Ez alatt mit értesz? Sokat kell pisilni? Ha nem,akkor nem felfázás. Ha felfázás akkor nem kell kezelni a férjedet,mert az nem fertőz. Ha viszont nem felfázás igen.

Milyen tüneteid vannak,milyen gyógyszert kaptál?

2013. szept. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A felfázás nem nemi betegség, nem értem, hogy fertőzne vissza. Baktériumok telepedtek meg a húgyhólyagodban, amik próbálnak egyre feljebb jutni, egészen a vesédig. Tünetei: derékfájdalom (nőknél igen erős), kísérheti láz, vér a vizeletben, genny a vizeletben, gyakori vizelési inger.
2013. szept. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A "felfázás" csak pongyolán használt népi neve a húgyúti fertőzésnek. Gondolom, antibiotikummal kezelnek.

Adok egy tippet, személyes tapasztalat a családomból: van egy D-mannóz nevű anyag, kapszula vagy por formában is kapható, és a húgyúti fertőzések 90%-áért felelős E.coli baktériumtól remekül meg tud szabadítani. Plusz meg tudod előzni vele a kiújulást, mert erre nem lesz rezisztens (más hatáselven működik) és mellékhatástól sem kell úgy tartani.

Ha nem E.coli okozza a panaszaidat, akkor nem segít.

2013. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!