Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem folyamatos a menstruációm...

Nem folyamatos a menstruációm amikor megjön, mit csináljak vele? Van hogy egy két nap kimarad, majd újra!

Figyelt kérdés

Megjön, 1-2-3 napig (nem erősen) megvan, majd egy nap kimarad, megint picit megvan, még egy-két nap kimarad, megint egy picit és így tovább 6-7 napon keresztül. Miért van ez? Normális? Kell ezzel valamit csinálni? Persze én örülök, hogy ilyen kevés vérrel "megúszom", de a rendszertelensége okoz kellemetlenségeket is!


17/lány



2013. szept. 26. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen, ne izgulj emiatt. Nekem húsz éven keresztül azt csinálta, hogy a harmadik napon szünetet tartott, aztán a negyediken rázendített megint görccsel, ömléssel együtt, de naptárt lehetett igazítani hozzá :)
2013. szept. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajna ez is benne van a pakliban, nekem is ezt csinálta mostanában. Vannak gyógyteák amik segíthetnek beállítani, illetve fogamzásgátlók is ha nagyon zavar, utóbbi többnyire rendezi az ilyen problémákat. :)
2013. szept. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ha fogamzásgátlót szednék akkor meghosszabbodna a menstruáció ideje? igazából én örülök neki hogy 1-2 nap ameddig tényleg megvan és utána az a néha kicsit megvan zavaró, de még így is jobb mintha 4-5 napig folyamatos lenne!

2013. szept. 26. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Emiatt kár lenne fogamzásgátlót szedned. Nekem felírták,miután háromszor kerültem kórházba erős vérzés miatt. De azért, mert egy-egy nap kimarad, minek bolondítanád meg a hormonrendszeredet? Örülj neki, hogy van egy kis szünet, addig kipihened magad.

2013. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igazából már több mint egy éve van barátom és azért nem akartam fogamzásgátlót szedni, mert nem akartam terhelni a szervezetem vele másrészt nagyon örültem annak, hogy ilyen rövid ideig tartott a menstruációm. Nem tudom szedjek e vagy sem, mindenképp kényelmesebb és biztonságosabb lenne, de tartok attól hogy 5-6 napos lesz a menstruációm.

2013. szept. 27. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!