Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van. Akinek...

Hüvelygombám van. Akinek volt, segítsen, nyitott vagyok bármilyen házi praktikára, bármire!?

Figyelt kérdés
A hüvelyem nagyon meg an duzzadva :((( Eszméletlenül fáj! Alig tudok menni :( Könyörgöm, így nem lehet semmmit csinálni! Mit tegyek? Lassan egy hete tart...canesten semmit nem segített...orvos felírt Pevaryl 10mg/g -s kencét, 2 tubussal, hát már alig van belőlük, mert éjjel nappal kenem, annyira fáj, és száraz, + ugyan ilyen hüvelykúpot... A pisilésről nem is beszélve!! Az kész rémálom!! Üöltök...:( Soha nem volt ilyen bajom, nagyon kétségbe vagyok esve :( Meddig tart ez? Ezen kívül észrevettem, hogy az ajkaimon, a combom belső részén és a popóm felé is kis pattanásszerű pöttyök vannak :( Istenem, mikor lesz már vége??? Segítsetek :(
2013. szept. 30. 00:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát én ilyenről életemben nem hallottam, ez valami nagy fertőzés, gyulladás lehet.

hüvelygomba az nem fáj, és nem ordítasz tőle.

Szerintem minél hamarabb menj orvoshoz, másikhoz vagy vissza az előzőhöz. Valahova mindenképp, ha nem hat amit felírtak, más kell, ne húzd.

2013. szept. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Orvos, másik orvos, cickafark ülőfürdő, áfonyalé!
2013. szept. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ez nem hüvelygomba. Vagy ha az is van akkor mellé van még valami más fertőzés.

Nem házi praktika kell neked, hanem egy másik orvos. Sürgősen..

2013. szept. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Akkor félrekezelt az orvos, menj vissza a panaszokkal hozzá, és mehetsz urológiára, bőrgyógyászatra, de ott hetekig tenyésztenek, ha pesti vagy, magánlaborba, ahol azonnal megmondják 2e Ft-ért, hogy milyen kórokozód van (festékes hüvelykenet-vizsgálat), amúgy az urológián is megmondják lakmuszpapír segítségével.


A Maria Treben könyvet vedd meg, abban vannak a gyógyfüves praktikák.

2013. szept. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Úr isten :/ és meddig tart egy ilyen kezelés? :S te jó ég :((((((
2013. szept. 30. 02:20
 6/18 anonim ***** válasza:
Milyen kezelés?
2013. szept. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát ezek a pöttyök...istenem :( már nem tudom mit tegyek, suliba sem tudok menni, mert nem tudok járni,csak terpeszben :(
2013. szept. 30. 02:31
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát és miért nem mentél vissza az orvosodhoz?
2013. szept. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bemehetsz a kórházi ügyeletre is éppen.
2013. szept. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Amúgy a kezelés előtt milyen tünetekkel kerested fel őt?
2013. szept. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!