Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 vagyok és van fehérfolyásom...

11 vagyok és van fehérfolyásom de ritkám hordok betétet. Mikor fog megjönni? És a naturella és carfree betétek jók?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Bármikor, de 16 éves korodig van időd.

Van akinek az első menstruációja előtt 2-3 évig is van fehér folyása. Ez nagyon egyéni.

2013. szept. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatod, mikor fog megjönni. A biztonság kedvéért mindig legyen nálad betét! Én a Carefree-t nem szeretem, a Naturella viszont jó, csak erős vérzésnél nem elég.
2013. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A folyás a hüvelyed természetes tisztulási folyamata, semmilyen kze nincs a menstruációhoz. Még az is lehet, hogy csak évekkel ezután fog megjönni. Ha olyan erős a folyásod, hogy betétet kell hordanod, tehát a bugyi nem szívja fel, vagy érzed, hogy nedves, vagy nagyon sűrű, akkor menj orvoshoz, mert lehet, hogy fertőzés (ilyesmit strandon, vagy nyilvános wc-ben simán össze tud szedni az ember, mindenkivel előfordul).


A másik kérdésedre válaszolva pedig mindegyk betét egyformán jó, szerntem a pamutborításúak kényelmesebbek, de márkától egyéltalán nem függ. Egyik sem ázik át, mert mindegyiknek műanyag az alja, tehát jó. A naturella az teljesen műanyag és illatosított, szerintem wc illatosító szaga van, én nem szeretem. De ez már mind ízlés kérdése. A célnak mindegyik megfelel...

2013. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak igaza van, hogy pamut borítású betétet használj, mert az beszívja a nedvességet, és így kisebb esélyed lesz a hüvelygombára.
2013. okt. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a naturella egy nagy szar. soha ne tudhatod h mikor lesz erősebb a vérzésed, és ha csak naturella van bent, alaposan átázol. a carfreet még nem próbáltam, én azt alwayst ajánlom. (mellesleg a naturella szaga olyan undorító.)
2013. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó válszoló FEHÉRFOLYÁS nem mensi
2013. okt. 16. 16:05
 7/9 anonim válasza:
Szőrösödik a hónaljad? és a puncid?
2013. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

a puncim igen de a hónaljamon 1 szál van (ez hülyén hangzik)

12/l

2014. ápr. 9. 19:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Valószínű sőt biztos NEM AKTUÁLIS MÁR

De itt vannak jó tanácsok hátha kell valakinek:

Nos ha van fehérfolyásod mutatkozott a szőrösödés akkor fehérfolyásod megjelenése után 1-2 év múlva várható az első menstruációd.


Betét ajánlat:

Én személy szerint UTÁLOM libresse-t a naturella-t és a carefree-t is

Nem kényelmesek a libresse meg végképp nem...

Az Always-al nincs semmi probléma

Az éjszakaija is jó meg a puha borítású ultra normal plus az fenomenálisan jó IMÁDOM a normal betéteket egyszerűen utálom...furcsa és nem fujj

2020. jan. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!