Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először nőgyógyásznál! Amikor...

Először nőgyógyásznál! Amikor elküld levetkőzni, akkor azt, hogy illik?

Figyelt kérdés

Elmegyek a paraván mögé, levetkőzök, de ő szólít? Vagy nekem kell magamtól kimenni ha kész vagyok? Lesz ott szék, hogy a cipőmet kényelmesen le tudjam venni?

Illetve amíg elsuhanok a vizsgálóágyig addig ő mit csinál? Előkészíti az eszközöket? Vagy végignézi ahogy elvánszorgok a vizsgálóágyig? Utána oda hogy kell felfeküdni? Mert egyedül nem hiszem, hogy menne, vagy ő megfogja a lábaimat és felrakja? Utána mit fog csinálni miután szépen szembesül az alsó felemmel? A vége, hogy van? A vizsgálat után? Visszamegyek felöltözni, és??? Utána még vissza kell ülni beszélgetni?

Részletes válaszokat kérek lányok!


2013. okt. 2. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kijössz a paraván mögül,és valószínű szól,hogy akkor most feküdj fel.Ha végeztetek visszamész felöltözöl,és kijössz onnan,ha azt akarja,hogy ülj vissza mondani fogja,legalábbis nálam eddig így volt.


Lehet,hogy végignézi ahogy a vizsgáló székhez mész,de az is lehet,hogy addig papírozik,sztem ez nőgyógyász függő.

2013. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálunk úgy van hogy a paraván mögött van a vizsgáló is.van szék.utána felcsücsülsz a vizsgálóra,hátrafekszel,könnyen fel tudod rakni a lábad a kengyelbe.utána felhelyez egy kacsacsőr nevű eszközt(nem kellemes de abszolút nem fáj) kenetet vesz egy pálcával,utána kézzel kitapint(felnyúl és megnyomkodja kicsit a hasad).utána felöltözöl,kimész és ha olyan van,még beszél veled,kérdezget.
2013. okt. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell tudni, hogy mikor mi történik, mondd az orvosnak, hogy első vizsgálatod, izgulsz picit, szerintem az asszisztens és a doki is előzékenyebb stílusra kellene, hogy váltson. Majd ők segítenek, de te is kérdezz nyugodtan. Sose voltál még, nem ciki nem tudni a menetrendet :)
2013. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Félreértettetek, engem nem maga a vizsgálat érdekel, mivel azt már tudom, itt mindenki csak arról kérdez.

Engem a vizsgálat előtti és utáni időszak érdekel!

2013. okt. 2. 13:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindig kimegyek ha levetkoztem. A dokim általában addig ül az asztalnál, mikor kijovok felállni es felveszi a kesztyut amíg elhelyezkedem. De olyan is volt már, aki ott várt. Ezt nem leheegmondani előre hogy lesz. Utána mindig megbeszéljük a továbbiakat.
2013. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk viccesen van megoldva. 2 ajtó és szólnak, de volt már, hogy nem tudtam melyikünknek :)


A lényeg bemész amikor mondja hogy menj vetkőzni bemész a paraván vagy ajtó mögé (rendelő válogatja mi van) levetkőzöl alulról. Nálunk van bent szék is, szóval a cipőt is le lehet venni kényelmesen.

Ha paraván van csak és nem ajtós és más nem vár épp ugye akkor ha levetkőztél kimész és jön a vizsgálat. A vizsgálat után visszamész öltözni, addigra megcsinálják a papírokat. Vagy lehet kell egy kicsit várni, de akkor már felöltözve ülsz és vársz kint nálunk van a 2 öltöző ajtó előtt egy szék. Tőlem szoktak addig kérdezgetni, vagy ha nekem van kérdésem....

2013. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még a felfekvés érdekelne :)
2013. okt. 2. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Azon mi érdekel?
2013. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hogy hogy rakjam fel a lábam, hogy feküdjek, hova rakjam a kezem stb.
2013. okt. 8. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!