Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet barna folyásom?

Mitől lehet barna folyásom?

Figyelt kérdés

A barátommal megszakításos módszerrel "védekezünk" ...TUDOM HOGY NEM VÉDEKEZÉS...Mindketten allergiásak vagyunk mindenféle gumi félére, én meg főleg,tablettát nem szedhetek még,mert szedek egy nagyon erős gyógyszert az arcomra.2 éve így védekezünk,sosem volt baj.Nem szeretnék kiosztást,inkább segítséget kérnék!

Szombaton együtt voltunk éjszaka,aztán vasárnap reggel is,úgy,hogy ő nem volt kint pisilni,nem törölte meg.

Hétfő óta barnás folyásom van,de nem fáj a hasam,nincs furcsa szaga.Tegnap nem volt sok,ma már kicsit több jön...A mentstruációm sajnos rendszertelen,a gyógyszer miatt amit említettem,1-2 hónapot kihagy,augusztusban megvolt,szeptemberben még nem.Lehet most fog megjönni? De én sosem barnáztam..sőt elég sok menstruációm szokott lenni,egyből vér jön,nem barnázok.

Fogalmam sincs mi lehet ez.

Kérem csak az válaszoljon,aki tudna segíteni.

Orvoshoz csak jövőhéten tudok elmenni,akkora kaptam időpontot.

Köszönöm a válaszokat!


2013. okt. 2. 16:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!