Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik ilyen, menstruációval...

Létezik ilyen, menstruációval járó betegség?

Figyelt kérdés
Minden menstruációm minden 1. napján hasmenéses panaszaim vannak, hányingerem van, fáj a fejem, aluszékony vagyok. A hasmenéses panaszok számomra a legidegesítőbb dolgok: két percenként járkálok vécére, és már hányingerem van. A nővérem szerint ez a menzesszel együttjáró betegség, neki nincs ilyen, anyának sincs. Azt mondta, valószínűleg én pont olyan vagyok, aki ezzel kell éljen.

2013. okt. 3. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ezek mind normálisak menzesz idején.
2013. okt. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nem mindenkinél van, nem?
2013. okt. 3. 14:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek másképp reagál a szervezete bizonyos dolgokra. Neked sajnos nincs szerencséd a menstruációval, de ezzel nem vagy egyedül.
2013. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és akkor minden hónapban egyszer hiányzok a suliból? ezt nem tehetem meg, de tegnap lábra se tudtam állni, az első nap miatt. órán meg nem járkálhatok vécére, szünetben meg az egész szünetemet töltsem ott???? ez engem felháborít.
2013. okt. 3. 14:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Szedjél rendszeresen magnéziumtablettát, napi legalább 500 mg Magne B6-ot. Akkor majd jobb lesz.
2013. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vkinek segített a fogi tabletta a mensis tünetek csökkentésében.
2013. okt. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én a fogamzásgátlóval inkább nem kísérletezek. mivel még szűz vagyok, nem fogok minden hónapra venni tablettát többezer forintért :D majd ha eljön az ideje. amúgy is beütne a hormonjaimnak, szerintem.
2013. okt. 4. 11:04
 8/9 anonim ***** válasza:

szia! nekem is megy a hasam olyankor, volt olyan osztálytársnőm, akinek mindenki tudta mikor menstruált, mert rendszeresen elájult és a suli melletti orvosi rendelőbe vitték, fájdalomcsillapító injekcióra, ez sajnos ilyen. De folyamatosan változik, reméljük jó irányba. Pl én iszonyúan görcsölős is voltam, most 2 gyerek után már egész elviselhető. Nyilván ne szülj rögtön h jobb legyen, csak biztatlak hogy változhat ez még:-)


Magne B6, kávé, fájdalomcsillapító. Fogamzásgátlót akkor sem javasolnák ha nem lennél szűz. 31N

2013. okt. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utánaolvastam... ez a premenstruációs szindróma, nem? nem tudom elképzelni, hogy beveszek naponta egy magneB6-ot és nem lesz hányingerem a suliban. :D félek.
2013. okt. 5. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!