Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék Ceglédre elmenni...

Szeretnék Ceglédre elmenni nőgyógyászatra, de nem teljesen tiszta nekem, hogy a választott orvosom mikor rendelne. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a honlapot vettem alapul. Már eleve az letaglózott, hogy nem is a kórházba kell menni, hanem valami Rákóczi útra.

Azt látom, hogy fel van sorolva vagy 15 orvos. Meg kicsit lejjebb ott vannak időpontok.

I. Nőgyógyászati rendelés


Rendelési idő

Hétfő: 08:00-14:00

Kedd: 08:00-14:00

Szerda: 08:00-14:00

Csütörtök: 08:00-14:00

Péntek: 08:00-14:00



II. Nőgyógyászati Rendelés


Rendelési idő

Hétfő: 08:00-11:00

Kedd: 11:00-12:00

Szerda: 10:00-12:00

Csötörtök: 08:00-10:00

Péntek: 08:00-11:00

Előszöris mi az a Nőgyógyászat I. és II.?

Másrészt honnan fogom tudni, hogy az én orvosomhoz melyik nap kéne menni? Vagy nincs beosztásuk és ha szerencséd van akkor jó napon mész?

De ez az SZTK-s módszer, nem? Oda is kell időpont?

Ha magánba szerenték menni akkor azt hol tudhatom meg, hogy hol van? Mert beírtam az orvos nevét és semmit nem adott ki magánra, még telefonszámot se.

Időpontért mindenképp telefonálni kell?

Valaki kérem segítsen, mert nagyon nem értem ezeket a dolgokat és már ideje lenne orvoshoz elmennem :)


2013. okt. 4. 10:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!