Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki vmi bevállt tippet...

Valaki vmi bevállt tippet mellnagyobbításhoz? (nem plasztikára gondolok! )

Figyelt kérdés
Egy rokonom azt mondta nála a barnasör fogyasztás vállt be,de bizonyára kamuzott,mert nekem nem segített.A barátnőm viszont a fogamzásgátlójára esküszik,szerinte annak köszönheti hirtelen mellnagyobbodását. ???
2013. okt. 4. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
A fogamzásgátlótól nőhet a melled, de emiatt nem érdemes magad mérgezni és a hormonjaid összezavarni. Jobban jársz, ha olyannak fogadod el a melleid, amilyenek!
2013. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Előzőnek elhiheted, mert férfi.
2013. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%-os! Honnan tudod, hogy ki kicsoda? Nem csak én vagyok az egyetlen 57%-os! Viszont én mindig normálisan válaszolok! Jó lenne ha egyszer és mindenkorra csak ezt nézné mindenki!!!
2013. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért? az sértő hogy férfi vagy??? nem gondoltam...
2013. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak állandóan ezzel jössz te is meg még páran. Jó lenne ha egyszer és mindenkorra azt nézné mindenki, hogy KI MIT ír, nem azt, hogy KI ÍR!!!
2013. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"3. / Tilos


(a) trágár kifejezéseket, sértő szavakat, másokban megbotránkozást, félelmet keltő kifejezéseket használni;


(b) a személyeskedni, azaz olyan megjegyzést tenni amely másokra nézve sértő lehet (különösen ami egy másik Felhasználót zavarhatja kora, neme, származása, vallása, faji, nemzetiségi hovatartozása, világnézeti meggyőződése, véleménye, élethelyzete miatt),

továbbá mások becsületére, jóhírnevére sérelmes tartalmat elhelyezni, függetlenül attól, hogy az valós vagy sem, kiemelten a közszereplőkre vonatkozóan; "


53%! Ezt olvasd el! A szabályzatból idéztem. Főleg a b, bekezdést olvasd!

2013. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Úr Isten.......
2013. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy 57%?

Ugye ez nem bántó kérdés, mert nem szeretnélek korodban sem megbántani!

2013. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:D Kicsit eltértünk a témától,de azért köszönöm a véleményeket :)
2013. okt. 5. 11:11
 10/10 anonim ***** válasza:

elvileg a spermában van valami amitől nő cici.(ezt olvastam)

És van valami maszirozós technika ahol a hasi zsirt tuszolják a cicibe,hogy nagyobb legyen,elég fájdalmas és hosszadalmas.(ezt a tv-ben láttam.)

meg persze a fogamzásgátló de mivel minden ember más és más ezért az sem 100%.

2013. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!