Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hallottatok már a gyulladásos...

Hallottatok már a gyulladásos mellrákról?

Figyelt kérdés

Hasonló tüneteim vannak, és félek.

Pár hónapja jött elő nekem, a cicijeim alján ilyen pattanásszerű képződmény. Kifakadtak.

Persze, én hülye el is kezdtem nyomogatni őket..

A házidokim mintát vett, és elküldte a laborba. Valami baktériumot találtak benne. Kaptam antibiotikumot, és kezelgetem, de nagyon nagyon lassan gyógyul. Olvastam erről a betegségről és bár amilyen képeket láttam róla, nekem nem olyan, viszont ezek is csoportosulásban vannak, és váladékoznak.

Holnapután megyek vissza vele kontrollra. Szerintetek?


2013. okt. 7. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,találkoztam már ilyennel. Akár ez is lehet a gond,de az azért jusson eszedbe,hogy ez nagyon ritka betegség.
2013. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én hallottam róla, és arról is, hogy nagyon ritka. Nem hiszem, hogy az lenne neked, főleg azután, hogy laborba is küldték a mintát, ahogy kell. Ha aggódsz, kérdezz rá az orvosodnál.
2013. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A mellbimbó alatt?

Vagy hol?-

Mennyi idős vagy?

2013. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a valami, ami kijött a "képződményekből",

az genny volt? Az dokit kérdezd meg

2013. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Konkrétan a mellem alján... nem a bimbó környékén... az alján..

És igen... ilyen gennyes trutyi fakad ki belőle.

Rákérdeztem a dokitól, hogy citológiát csináltak-e, de csak tenyésztés történt, citot nem csinál a labor.

Az egyik cicimen már nincs váladékozás, a másikon, még két pici "luk"-ból jön ki trutyi megnyomásra.

26 éves vagyok..

2013. okt. 7. 14:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha használt neki az antibiotikum, akkor nem hiszem, hogy félned kell.
2013. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát... nem tudom mennyi idő kell ahhoz, hogy ez gyógyuljon.. Nem mondom hogy nem gyógyul, de már hónapok teltek el.. ezért is félek..
2013. okt. 7. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten jogos a félelmed,ha valóban hetek óta tart. Menj vissza az orvoshoz,mondd el neki mire gondolsz.
2013. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!