Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után hüvelygombám van/volt és fehéres sok hüvelyváladékom mit csináljak bővebb lent?

Figyelt kérdés

2 hónapja hagytam abba a fog. gátló szedését, hüvelygombám lett, kezeltem canesten hüvelykúppal és krémmel, azóta eltelt ,1,5 hét, még mindig viszket, fehéres hüvelyváladékom van állandóan, viszketmég néha, a párommal az együttlét sem jó, egyszer próbáltuk,hátha elmúlt. Valami megváltozott,nem érzem úgy, mostmár nem ég csak ritkán, de előjön.. Csináljak még egy canesten kúrát?

Magánrendelésre járok, most nem szívesen mennék, vagy nem lesz más megoldás?


2013. okt. 8. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó rá a Canesten. Menj el a nődokihoz.
2013. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez az a tipikus eset, amikor a canesten csak elnyomta a tüneteket, de soha nem fog teljesen meggyógyítani. Minél többet vársz, annál jobban hagyod, hogy a gomba belakja magát. Nőgyógyász (és a sikertelen Canesten kúrát is mondd el neki)
2013. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor irány a doki:) De örülök :(
2013. okt. 8. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:
A Pevaryl kúpot megpróbálhatod még.
2013. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pevaryl kúpot veszek én is, ha Biztosan tudom, hogy gomba. Vagy nem gombád van, vagy nem volt jó rá a canesten, vagy nem volt elég intenzív a kúp és kellett volna még pár szem belőle - ezek közül bármi lehet. A helyedben én akkor kezelném magam otthon, ha biztosan felismerem a tüneteim, így nem biztos.
2013. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálom.
2013. okt. 10. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!