Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS mit tegyek ha megjött és...

SOS mit tegyek ha megjött és másnap suli? De csak az első három nap katasztrófa hosszabb ruhát veszek fel ami eltakarja azt a részt és fekete nadrágot meg vagy 3 betétet ti hogy szoktátok a suliban? A holnapi napom rémes lesz

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sötét nadrág (régen én bordót hordtam), hosszabb pulóver, szoknya.

Én kórházban, fehérben dolgozom emiatt külön sz@r, hogy nehogy bármi is mellémenjen, tampont és betétet is használok az erősebb napokon és olyankor mindig hosszú köpenyben dolgozom. :)

Ha nagyon erős és hullámokban jön (amikor felállsz jön a tenger) akkor érdemes tampont használni, nekem olyankor szokott kifolyni, mert a betét nem tudja elnyelni.

A 3 betétet hogy? Egyszerre semmiképp ne rakj be, inkább vegyél éjszakait, az jó nagy, gyakran járj wc-re ellenőrizni, ha hosszú ülés után rögtön ki tudsz menni, akkor a nagyja ott fog kijönni.

2013. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen igen egymásra rakom a 3 betétet de ez úgylátom nem jó ötlet szóval abba is hagyom tampont még nem használtam és félek tőle mert már sok rosszat hallottam róla
2013. okt. 8. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pedig lehet, hogy jó lenne kipróbálni a tampont. A 3 betétet egymásra ragasztani tényleg butaság, csak pocsékolod a betétet, ettől nem lesz jobb a helyzet.


Ha betét, akkor én is inkább az éjszakai betétet ajánlom, az nagyobb nedvszívó képességű, ezért több vért tud felfogni. Egyébként pedig suliba akár minden szünetbe is ki tudsz menni a mosdóba ellenőrizni a helyzetet. Ha pedig kell, tudsz is cserélni. Az éjszakai betét csak kibír 45 percet.

2013. okt. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!