Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhességi tesztnél fontos...

Gradus kérdése:

Terhességi tesztnél fontos hogy különböző vizeletminta legyen használva ha esetleg pár nap után újra akarjuk próbálni vagy lehet ugyanaz? Előre is thx a választ!

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerinted...? Ha ugyanazt a három nappal ezelőtti pisit rakod bele, akkor szerinted mást fog mérni, mint három nappal ezelőtt?

Használd már a fejedet!!

A szervezetedben az alatt az idő alatt nő a HCG. Pontosan erre a változásra vagy kíváncsi. Nyilvánvalóan az új vizeletet kell használni, amiből kimutatható a több hormon.

2013. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó ég. Nem is gondoltam, hogy valakiben megfogalmazódhat ilyen kérdés... Egyrészt azért, mert ez azzal jár, hogy pár napig tárolod a pisidet, ami azért finoman szólva nem higiénikus (közben szépen szaporodnak benne a bacik stb... írtó büdi lehet), másrészt gondolj már bele abba hogy ugyanabból a mintából vajon kimutatható-e más eredmény (ha igen akkor elég baj, mivel valamelyik teszt hibájára utal)...

Tehát a válasz: igen, fontos hogy mindig aktuális vizeletmintával végezzük el a terhességi tesztet.

Bennem is megfogalmazódott egy kérdés miközben válaszoltam: vajon tudod-e mikor és hogy kell használni a terhességi tesztet és tudod -e értékelni az eredményt. És azt vajon tudod-e mi a teendő pozitív tesztelést követően...

2013. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor jön a gólya, de nem tudom hogy, mivel nagy százalékuk ilyenkor Afrikában van.. 8)
2013. okt. 9. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!