Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek volt vagy van csomó a...

Akinek volt vagy van csomó a mellében azzal mit csináltak és milyen csomó volt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenekelött nögyógyász....

Nekem szerencse´re a szoptatás miatt volt a doki azt mondta izom....

Ìrt krémet,nem fájt pa´r nap után és el is múlt.

2009. nov. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap nőgyógyásznál. És megyek a héten ultrahangra. Nekem is szoptatás miatt lett csomó és valószínű,hogy fel van telve valami folyadékkal. Azt mondta, de azért nézessem meg.Csak érdekelne kinek milyen tapasztalatai voltak.
2009. nov. 10. 07:37
 3/5 anonim ***** válasza:
óóóóóóóó,akkor én kezdek aggódni.Nekem is van.A dokim azt mondta, csak egy tágult tejmirigy, de nem küldött sehova:(
2009. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
már nem szoptatok.13:03 voltam.
2009. nov. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos, nekem még nem volt gyerekem, mikor lett csomóm ott. Fájt mint az állat, elmentem nődokihoz. 30 éves voltam. Megultrahangozott, látszott hogy van ott valami aminek nem kéne ott lenni, mondta hogy mintát fog venni belőle, kiderüljön mi az, de valószínű csak ciszta. Így is lett. Én most már mindig megnézetem (fél évente), annyira betojtam akkor, hogy nem-e rosszindulatú.
2009. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!