Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Laparoszkópiás műtét után...

Laparoszkópiás műtét után nagyon fáj a hátam meg a derekam. Az ugye mástól van, és nem valami rossz jel?

Figyelt kérdés
Méhen kívüli terhesség miatt műtöttek. Most a hátamon alszok a műtét miatt, de amúgy sose szoktam azon, lehet, hogy csak amiatt fáj, hogy kényelmetlen?
2009. nov. 10. 06:56
 1/1 anonim válasza:
Szia, szerintem semmi köze a műtéthez a hátfájáshoz, az lehet hogy a háton fekvés meg a beavatkozás utáni 1-2 görnyedtebb járás és mozgás miatt nem húztad ki magad eléggé, el fog múlni, törekedj egyenesen állni és egy kis háttorna, erősítés tuti segít.(napi 5 perc lapocka és kar- meg nyakkörzésre gondolok, nem durva testépítésre persze, meg amihez nem kell hasra feküdni , amíg az érzékeny egy kicsit) Én nekem is 5 hete volt ilyen sőt folytatták laparatómiába (hasi vágás)de "megjavultam".
2009. nov. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!