Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lázas vagyok kedd óta, a...

Lázas vagyok kedd óta, a mensim késik 6 napja?

Figyelt kérdés

mi miatt lehet? ennyit késhet a betegség miatt?

egyszer voltam a párommal de a gumit ellenőriztük utána nem szakadt ki. most már görcsben van a gyomrom alig bírok enni.

tesztet nem akarok venni:(


2013. okt. 11. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a hőség egy hetet csúsztat rajta. Betegen az a hat nap nem olyan sok, az ilyesmi be tud zavarni, az ember nem gép. Ha heteket késik, akkor lehet izgulni.
2013. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Betegség miatt vagy lázas vagy késik ÉS lázas vagy? Mert szerintem nem mindegy. Ha pedig nem akarsz tesztet venni, akkor milyen választ vársz mégis tőlünk? Vagy a láz miatt késik, vagy terhes vagy. Nekem most 5 napot késett, végig 37.5 körül volt a testhőm, naponta teszteltem pánikomban, de mind negatív volt. Aztán egyszer csak megjött. Szerveztem egy meglepetés szülinapot és borzalmasan izgultam, hogy sikerüljön, a szülinap után reggel meg is jött, nálam valószínűleg ez befolyásolta.
2013. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!