Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért múlt el a menstruációm?

Miért múlt el a menstruációm?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva 17 éves leszek. 11 éves koromban jött meg, két évig rendszertelenül megvolt, aztán egy évig semmi, utána egyszer megjött, és most már két éve nincs. Úgy érzem, hogy már sosem fogok menstruálni, bár gyerekem az úgy sem lesz, abból a szempontból nem baj, meg ha nem lesz semmi bajom, akkor meg csak örülök, hogy nem szenvedek.
2013. okt. 12. 16:35
 1/6 anonim válasza:
Szerintem fordulj orvoshoz, met akár komoly bajod is lehet belőle. Mellesleg szüleid tudnak erről?
2013. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hú, türelmes egy lány vagy. Így van sok minden lehet a háttérben, petefészek cisztától kezdve pajzsmirigy betegségen át agyalapi mirigy adenomáig / jó indulatú daganat, de ha nő látásvesztést okozhat/ bármi.

Nos te tudod mi van a háttérben? Ha nem akkor irány az orvos.

2013. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen rosszindulatú daganat féle hülyeségeket feledd el, de jó lenne elmenni egy orvoshoz lassan, mert lehet hogy minden rendben van, de lehet hogy valamiféle hormonális gond van.
2013. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam már orvosnál fél éve, nincs semmi bajom, azt mondta, hogy várjak még. Lehet, hogy az életmódommal van baj. Intenzíven edzek(súlyzózok), diétázok, a nap 24 órájában stresszelek, és nem tudom elfogadni, hogy nem fiúnak születtem. Gyűlölöm, hogy lány vagyok, sokszor meg is akartam ölni magam ezért.
2013. okt. 12. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Így már egyértelmű, meg is adtad magadnak a választ.
2013. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nah idefigyeljél felejtsd el azt , hogy utálod magad atéert mert lánynak születtél. Örülj, hogy a jó Isten lánynak teremtett több 10 ezer ember hajléktalan, nincstelen mégis több az életkedvük mint neked. Becsüld meg amid van.
2013. okt. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!