Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debrecenbe van ingyesen noi...

Debrecenbe van ingyesen noi nogyogyasz? Segiteneket, elegge surgos?!

Figyelt kérdés
Kerlek nagyon fontos, aki tud barmiben is segiteni informaciot adni kerem segitsen.
2013. okt. 13. 00:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem tudokola hogy lenne, sajnos.
2013. okt. 13. 01:21
 12/20 anonim ***** válasza:

Az lehet gomba.

Szedtél anitibiotokumot most?



Neki van kenetszettje, postán tudod elküldeni neki a mintát:

ujhazy.hu

Be kell menni egy gyógyszertárba, aki tud rendelni a Béres Egészségtártól, ha jól emlékszem - de a honlapon ott van a neve -, és akkor oda megrendelik, az 1 nap, postán beküldöd, 4-5 nap múlva megvan a lelet.

Meg elvileg kéne legyen gyógyszertárban vizes oldatok méréséhez lakmuszpapír (kórházban és orvosoknak VAN), de Bp-en azt modnték, hiénycikk, és akkor az megmutatja, hogy gombás-e a fertőzés vagy bakteriális.

2013. okt. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Canestent megpróbálhatod, szerintem segíteni fog.
2013. okt. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Egy pillanat, nehogy már rászoktassuk, hogy a problémáit az interneten oldja meg!! Ezek az így rendelhető laborvizsgálatok egyszerű szimpla tenyésztések, egy csomó betegséget nem mutatnak ki (van amit pl. csak PCR-rel lehet). Ezenkívül a nőgyógyász nem tudja így ellenőrizni a fertőzés elterjedtségét, érintett-e a petevezeték, a petefészkek, a méh.

Kérdező, Debrecenben van egy rakás SZTK, valamelyikben tuti hogy rendel női nőgyógyász. De a férfiak is ugyanolyan jók, az egész attól függ, hogy jó szakembert találsz-e vagy sem. Itt találtam egy keresőt, ahol lehet szülész-nőgyógyászokat keresni: [link]

2013. okt. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14: Azt amúgy sem fogják megnézni, 15 éves kislánynál nem csinálnak se hüvelyi feltárást, se manuális vizsgálatot.

Felnőttnél se, ha nem kéri.

2013. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

14: Egyébként tökjó a kereső!:) 2 hölgy is van.

A többi országrészben is van ilyen?

Hogy találtad meg?

2013. okt. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hát nekem míg szűz voltam is simán csináltak manuális vizsgálatot (nem vesztettem el tőle a szüzességem, a nőgyógyász nagyon óvatos volt), másrészt, ha ezt nem lehet, mert a szűzhártya nyílása nagyon szűk, akkor popsin keresztül is meg tudják csinálni.


Gugliztam, úgy találtam ezt a keresőt :) Sajnos nem tudom, hogy máshol is van-e ilyen.

2013. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17: Na azt nem szabad. Nálunk per is lett belőle a kerületi rendelőben. Sok az ilyen "baki", ezért nem szeretik az emberek a nőgyógyászokat, ezért stresszelnek tőle, meg hagyják ki. A gyulladás kiterjedtségének vizsgálatához meg elég a manuális vizsgálat? Azt szerintem meg kell nézni szemmel.


Köszi, akkor csak gratulálok, mert tök jó a kereső.:)

2013. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Debrecenben a Klinikán a gyermeknőgyógyászaton Dr. Székely Péter rendel, aki még országos szinten is az egyik legjobb nőgyógyász. A legfélősebb kislányokkal is megtalálja a hangot.

Mellesleg életem során két nő nőgyógyászom volt Debrecenben, magasan a legdurvábbak voltak, akikkel valaha kapcsolatba kerültem.

2013. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Simán csinálnak nálad manuális vizsgálatot, el ne hidd hogy nem!
2013. okt. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!