Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Korai orgazmus miatt pszicholó...

Korai orgazmus miatt pszichológushoz vagy nőgyógyászhoz forduljak? Vagy szerintetek hogyan késleltethetném az orgazmusom? (22/L)

Figyelt kérdés

2013. okt. 13. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lánynak korai orgazmus? AMikor több is lehet? Mégis ez miért probléma? :D
2013. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyikhez se, ne legyél már magatehetetlen. Ha késleltetni akarod, csináld azt, amit a fiúk: gondolj másra, uralkodj magadon. Bár semmi értelme késleltetni, de te tudod..
2013. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért mert ha egymás után többször csinálom fáj a csiklóm. Csupán csak ezért.
2013. okt. 13. 22:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha fáj, akkor kevesebbet maszturbálj!

De 22 évesen igazán tovább léphetnél a csikló izgatáson, fedezd fel az erogén zónáidat!

2013. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kit érdekelnek az erogén zónák? Én csak dugni akarok.
2013. okt. 13. 22:24
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

Kit érdekelnek az erogén zónák? Én csak dugni akarok."


Hát ez nagyon hülye :D

biztos nem írtad el a korodat?

2013. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Kit érdekelnek az erogén zónák? Én csak dugni akarok."


Ebben esetleg tudok segíteni, de a kérdésedre értelmes választ akárhogy próbálok nem tudok írni.

2013. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Azért mert ha egymás után többször csinálom fáj a csiklóm."


Ez nem igazán utal partner jelenlétére, "dugás" közben pedig nem épp a csiklót éri a legnagyobb hatás, tehát vagy sejtelmed sincs hol van a csiklód, vagy masztizol keményen, vagy hazudsz!

2013. okt. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Ti aztán tudjátok, mi?

Idióta férfiak. Azt hiszik tudják, milyen a nőnek az orgazmus.


Nekem is fáj a csiklóm, miután elmegyek, függetlenül az elmenés módjától. Túl érzékeny. Ez van. A hüvelyi orgazmust is a csikló "segítségével" éli át az ember, jobb ha tudtok róla...

2013. okt. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hagyd ők nem tudják ezt nekik más fajta szerszámuk van nem olyan mint a miénk. Ők az internetről tájékozódnak meg a magazinokból, minket nőket meg sem kérdeznek.

Nem hazudok, mi értelme lenne feltenni egy kérdést ha nem igaz. Túl hamar elélvezek és igen, nem hazudok, fáj ha 2x elmentem. Harmadszorra már nagyon fáj a csiklóm. Ja, és tudom hol van a csiklóm, nem vagyok szellemi fogyatékos. Dugással még nem élveztem el, csak önkielégítéssel, viszont imádok dugni mert szeretem ha bennem van a férfi dákója, olyankor nőnek érzem magam.

2013. nov. 4. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!