Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi miatt késhet a menstruációm?

Mi miatt késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves vagyok, 12 éves koromban jött meg először. Azóta havi rendszerességgel jelentkezik. A párommal március óta élek szexuális életet. Azóta tartom fontosnak ezt a 28 napos dolgot. Eddig legtöbbször pontos volt, 1-2* előfordult már, hogy hamarabb jött meg, de még sosem késett a vérzésem.

A párommal óvszerrel védekezünk, amit az aktus után mindig ellenőrzünk és nem történt még baleset.

Az utóbbi időben sokat idegeskedtem, bár ez a sulis időszakomra mindig jellemző.

Az előző menstruációm 4 nappal hamarabb jött, meg, mint kellett volna.

A hasam fáj és borzasztóan izgulok, hogy valami baj történt.


Előre is köszi a normális válaszokat!


(u.i. utoljára 26-án és 27-én voltam úgy együtt a párommal)


2013. okt. 15. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a terhességre tippelek.

Belefér pár nap csúszás, hiszen mégsem egy gép a szervezetünk, de azért ha még soha életedben nem késett, inkább hamarabb jött meg néha, akkor valószínűleg baba van a dologban.

Már csinálhatsz tesztet, biztosan kimutatja, ha terhes vagy.

2013. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig van egy első alkalom, szóval nem biztos a terhesség, főleg, ha stresszelsz, meg már a hasad is fáj.
2013. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindig van egy első alkalom -mire gondolsz itt?


Egyébként csak egy napot késett :) nagyon megkönnyebbültem :)

2013. okt. 16. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra értettem, hogy az első válaszoló abból indult ki, hogy mivel még sosem késett, így terhes vagy. Erre írtam, hogy mindig van egy első alkalom.
2013. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!