Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kúpot használok...

Canesten kúpot használok gombás fertőzés ellen, de reggelre kijött a kúp egyben. Miért nem olvadt fel? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dugd az applikatorral olyan melyre, amennyire csak tudod, rogton lefekves elott. Ugy fel kell olvadnia ejszaka.
2009. nov. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is tapasztaltam, hogy valamit változtattak rajta, mert két éve még egy kicsit porózus, érdesebb is volt a felülete és teljesen feloldódott, másnap csak sűrű fehér krémként ürült ki, most pedig fényesebb, sima a külseje és nekem sem oldódot fel tökéletesen, egész darab is kijött. Pedig biztosan tökéletesen mélyre dugtam (sajnos van már tapasztalatom). Ne félj, ha jó helyre teszed fel, így is használ.
2009. nov. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első este feloldódott normálisan, de tegnap este semennyire se. Teljes egészben jött ki... :(
2009. nov. 11. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!