Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most vagyok 7 hetes terhes,...

Most vagyok 7 hetes terhes, és olyan barna folyásom van, ami általában a menstruáció vége fele szokott lenni. Eléggé félek, mert az első terhességem elhalt. Mennyire komoly most ez?

Figyelt kérdés
2008. júl. 6. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem sokat tudok ezekről még... még későbbre tervezzük a gyermekáldást, azonban érdekel a téma így néha sokat olvasok ilyesmit.

Ezek alapján én azt tanácsolnám, hog y ha tudsz holnap menj el nődokidhoz! Nézzen meg! (Sajnos amit olvastam ennek gyorsan, s rossz vége lett) Lehet, hogy nincs is köze a babához, azonban olyan dolog amit az egészségetek érdekében gyorsan ki kell kezelni!!!

2008. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azonnal keress fel egy nőgyógyászati rendelést!! A barnás folyás alacsony sárgatesthormon esetén szokott intő jel lenni, és minél hamarabb kell hogy kapjál gyógyszert hogy megmaradjon a kisbaba.

Nekem is volt a 6-dik héten, kaptam Duphastont és probléma nélkül kihortam a kisfiamat aki már két és fél hónapos.

2008. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne általánpsits,de nekem ez volt az egyetlen tünetem és sajnos elhalt a magzatom.Kevés barnás folyás elöforduhat.Sajnos nem jo jel.Siess orvoshoz,én is Duphastont kaptam,de nekem sajnos már nem segitett.
2008. júl. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tegnap én is duphastont kaptam a dokimtól, és elvileg feküdnöm kellene, csak a munkám nem nagyon engedi ezt meg. De azért köszönöm.
2008. júl. 8. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!