Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat napok óta az...

Mitől fájhat napok óta az alhasam és a derekam?

Figyelt kérdés

24 éves leszek. Nem erős görcsök, hanem enyhébb, de folyamatosan egy szinten fáj. Legalul, a köldököm alatt, a méhem. A derekam is fájdogál ugyanígy. Pontosan olyan érzés, mint mielőtt megjön, de mivel most múlt el vasárnap, és fogamzásgátlót szedek lassan 5 éve, ezért nem lehet attól, hogy megjön. Ma reggel csináltam egy tesztet, nem estem-e véletlenül teherbe, de negatív lett. A gyógyszert rendesen szedem, nem hagyok ki egy szemet se, nagyjából ugyanabban az időpontban veszem be, és nem is hánytam, hasmenésem se volt.


Ötlete, tapasztalata valakinek? Elképzelhető mégis terhesség, csak esetleg nem mutatja ki a teszt? Vagy mire gondoljak? Felfázva nem vagyok.


Köszönöm a válaszokat!


2013. okt. 17. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Mindenképp menj el egy orvoshoz.Véleményem szerint nőgyógyászatra.Mart a nőgyógyászati dolgok kisugároznak a deréktájra is.De én nem vagyok benne kompetens ember,hogy más helyett döntsek.Körzetihez nyomás,és ő már küld is kivizsgálásra.Bízom benne nincs semmi bajod,és jó egészséget kívánok neked
2013. okt. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy ahogy az alhasi fájdalmak kisugároznak a derékba, ez fordítva is igaz. Menj el háziorvoshoz,mert meg kell vizsgálni!
2013. okt. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt elfelejtettem írni, hogy kedden megyek nőgyógyászhoz, csak addig szeretném tudni, valaki járt-e hasonló cipőben már!
2013. okt. 17. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!