Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek 18 évesen volt...

Valakinek 18 évesen volt cisztája?

Figyelt kérdés
most pontosan nem tudom hol van mert lefagytam mikro megtudtam h van, nemis figyeltem tovább, nem tudom h jo indulatu e vagy rossz.. olvastam h petefészekciszta. azt nem cs nemszüzek kaphatnak el? v ez hülyeség? Istenem tul kombinálom? Érdekel más h járt evvel..

2013. okt. 17. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Ne aggodj a ciszta önmagában nem rák.A rák tud rossz vagy jó lenni.Viszont a cisztábol lehet később daganat.Ezért vagy nyílt vagy laparoscopos műtéttel szokták eltávolítani,a petefészekről.Nagyságtól és elhelyezkedéstől függ.De olyan is van hogy magától felszívódik.10 éve a feleségemmel,bocsi nem is 10 hanem 12 éve még a középső gyermekünk mielőtt megfogant volna a nőgyógyász heteken keresztül azt mondta baba nincs ciszta van.aztán egyszer ciszta nincs baba van.Nem minden esetbe kell operálni,de sok esetben igen.De ezt a nőgyógyászod megmondja.Ne aggodj önmagában a cisztába még nem haltak bele
2013. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi az infót, akkor elkell menjek nőgyogyázhoz .. ki gondolta volna h egy szerződés alatt eztis megtudod magamrol :(
2013. okt. 17. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem már 12 évesen volt két petefészek cisztám, gyógyszerre elmultak. Aztán 26 évesen kiderült hogy PCOS vagyok, ez sok apro policiszta a petefészekben ami meddőségi problémát is okozhat (nálam okoz is) mnej vissza a nőgyógyászhoz hogy pontosan meg tudd mi a helyzet veled ö mindent el fog magyarázni. Egyébként cisztája szinte minden nőnek van legalább egyszer élete folyamán (lehet nem is tud róla mert épp enm votl vizsgálaton), ez olyasmi mint a fertőzés vagy a hüvelygomba. Ja és ezeknek semmi közük ahhoz hogy valaki szűz-e vagy sem.
2013. okt. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
okkokok mindenkkép elmegyek :)
2013. okt. 17. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:

A ciszták többsége jóindulatú,nagyon sok embernek van,valaki nem is tud róla és többnyire csak véletlenül derül ki.

Nekem múlthónapban volt petefészek cisztám,nekem már olyan nagy volt,hogy műteni kellett,6 centi nagy.De ettől függetlenül jó indulatú volt.Ne aggódj!:)

2013. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
leirom mi történt, mások is nyugodjanak meg ha olvassák :D szoval mikor észrevették azt mondták, "van egy 5 centis cisztám, tudok rola?!" hát sokkoltam akkor, kérdem komoly.. igen persze, mindenképp menjek el dokihoz.. blábláblá .. elmentem nőgyőgyászhoz karácsony előtt, s csak akkor vette észre ha üres volt a hugyholyag.. jot röhögött .. "drága ez csak 3 cm" :D s kaptam 10 napos kezelést.. hétvégén megyek megtudni h eltünt e vagy nem :D szoval ez "semmiség" ahhoz képest ahogy felkaptam a vizet...amugy valoban 6cm után műtik :D
2014. jan. 6. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!